GROOT GEUTELINGENFESTIJN 't Is géén cafépraat SVV Zottegem SP-Wijkdub Erwetegem-Godveerdegem-St. Goriks- St. Maria-Oudenhove vJ "Voor Allen" - 13 november 1998 17 De SVV-afdeling Zottegem nodigt U van harte uit uit op een info-avond met als thema "Voetverzorging" door Me vrouw Nelly De Mol", pedi cure op vrijdag 20 november 1998 om 19.30 uur in het Volkshuis, Markt 8 te Zotte gem. Onze voeten staan laag bij de grond en worden dus vaak vergeten. Alleen wanneer ze pijn doen of ons hinderen weten we plots weer dat er twee steunpi- Proficiat. Op zaterdag 24 no vember waren wij met 30 le den om naar Wachtebeke te gaan, om er het Provinciaal Feest bij te wonen. Provinci aal depute Verleyen verwel komde de 500 aanwezigen in het vernieuwde Provinciaal domein Puyenbroeck. Vervol gens was het de beurt aan Pierre Janssens, provinciaal secretaris Bond Moyson en voorzitter V.F.G. In een krach tige en eigen stijl, was hij fier om de talrijke opkomst. Het bewijst dat onze V.F.G. leeft en sprak dan ook zijn vertrou wen in de verdere groei en bloei. Tevens waren ook aan wezig: Joke Rombaut (nat. secr. V.F.G. Piet Hampaert (adj. secr. VFG)) Staf Vercau- teren (adj. secr. B.M.) Rudy De Leeuw (A.B.V.V.) en Lina Van Holsbeek. Na versterking van de inwendige mens, was het tijd voor de show. De streek charmezanger Christoff bracht al vlug de nodige sfeer in de zaal. Na de koffiepauze was het de beurt aan Magriet laren zijn die heel ons lichaam dragen. Het is dus belangrijk dat we aandacht geven aan onze voe ten. Een goede voethygiëne en verzorging doet ons op wolk jes lopen en maakt het leven aangenamer. Op deze info-avond kan je nog heel wat opsteken om deze be langrijke dragers van ons li chaam in goede konditie te houden. Deelname gratis. Hermans. Ook deze grote da me bracht al vlug iedereen in vervoering. Dit alles werd voorgesteld door niemand minderdan Micha Mara. Na deze optredens was er gele genheid om even de beentjes te strekken. Rond 20 uur was het moment gekomen om huiswaarts te keren. Wij zeg gen alvast tot de volgende keer. Ook november heeft nog een paar aktiviteiten. Op 14 november is er het sjoe len te Zottegem. Op 21 no vember is het de beurt aan on ze afdeling om de finale van dit provinciaal sjoelen in te richten. Deze gaat door in de kantine van V.K. Ninove. Wij hopen en zijn zeker van een talrijke opkomst. Alvast alle hens aan dek. Verder zijn er ook nog de we kelijkse samenkomsten op woendagnamiddag. Als afsluiten van 1998 hebben wij met tradionele kerstfeest. Hierover een volgende keer meer. Tot ziens!!! JS/Rosa Ronse De Jongsocialisten/Rosa no digt iedereen uit op vrijdag 13 november 1998 om 20 uur in café Feestpaleis, Stations straat 21 te Ronse voor een 'Oldies-Night' met Deejay Bobby Larkin. Toegang: 150 frank 100 fr. in v.v.k.) SW Geraardsbergen De SVV-afdeling Geraards bergen nodigt zijn leden uit naar de volgende bijeenkomst op zondag 15 november 1998 om 15 uur in de feestzaal 'Bond Moyson', Vredestraat 41, (ingang langs Bokerstraat) te Geraardsbergen. Op het programma staat naast de traditionele koffie met ge bak een voordracht met als thema 'Geheugen en geheu genstoornissen' door schepen Erwin Franceus, psycholoog- criminoloog. Tijdens de bijeenkomst zullen er tevens kaarten aangeboden worden voor het cabaret 'Het verschil' in het kader van de viering '50 jaar vrouwenstem recht' te Geraardsbergen op zaterdag 21 november 1998. C.C. Zottegem De Culturele Centrale Zotte gem nodigt U uit voor een wildsouper op zaterdag 21 no vember 1998 om 19.30 uur in het Volkshuis, Markt 8 te Zot tegem. Op het menu staat: - Wildpaté - Ardense ragout - Taart De deelnemingsprijs bedraagt 400 frank. Inschrijven vóór 18 november 1998 bij Pol in het Volkshuis of bij de bestuursleden. Grootouderfeest in de Kareeloven in Hoffstade Op donderdag 19 november 1998 om 14 uur worden de in woners van de serviceflats Kareeloven, Overbroekstraat 15 te Hofstade verwent met een "Grootouderfeest". 50 kleuters van de Vrije Basis school Hofstade brengen een studiebezoek met als thema "Mijn Grootouders" in de week van de senioren. Tijdens het bezoek, opgeluis terd met dans, versjes en aller hande animatie worden alle residenten door de kinderen in de bloemetjes gezet en een ge bakje aangeboden. Zaterdag 21 november 1998 van 18 tot 21 uur Zondag 22 november 1998 van 15 tot 20 uur Gasthof Erwetegem, Kloosterstraat 2 - Erwetegem Geutelingen met koffie voor de prijs van 150 frank Iedereen is van harte welkom! De laatste gemeenteraadszitting werd een nieuw ontwerp Bij zonder Plan van Aanleg Burchtdam goedgekeurd. In het eerst gehouden openbaar onderzoek werden 37 be zwaarschriften ingediend, waarvan het overgroot deel werden aanvaard. Een nieuw openbaar onderzoek zal worden gehoudentenein de dit nieuwe ontwerp aan de zienswijze van inwoners en geïn teresseerden te toetsen. Op 10 oktober II. kreeg het nieuwe plan reeds een gunstig advies van de Provinciale commissie inzake ruimtelijke ordening. Binnen het kader van ditzelfde B.P.A. gaf de gemeenteraad eveneens gunstig advies voor de realisatie van een huisves tingsproject van "Veilig Wonen", voor de prachtige eigendom van de Zusters in nood", Burchtdam 46. Het hoofdgebouw wordt behouden en ingericht voor apparte menten. waarbij in de tuin daarenboven een aantal bejaar denwoningen zouden worden gebouwd. Dit inbreidingsgericht sociaal huisvestingsproject is ééns te meer een goed initiatief. Uiteraard was er de VI..D. opnieuw tegen. Er is altijd wel een reden om teeen dergelijke sociale initiatieven te stemmen Ook het ontwerp-BPA-Gezellestraat te Appelteire werd dooi de gemeenteraad aangenomen. Het heeft als doelstelling om de ambachtelijke zone aan het station de bestemming van woonzone te geven. Daarenboven zouden twee kleine woonuitbreidingsgebieden worden geürbaniseerd om de dorpskom te versterken en wordt de bestemming van sportzone voor Eendracht Appel- terre uitgebreid, teneinde twee voetbalterreinen naast me kaar te kunnen aanleggen en zekerheid te bieden voor de plaatselijke voetbalclub. Nog deze mededeling voor de sociale woonwijk Meuleveld de aanbesteding heeft plaats op 18 december a.s. voor de bouw van 24 appartementen Ook nog het B.P.A.-Preulegem werd door de gemeenteraad goedgekeurd. Door de B.P.A. zal het mogelijk zijn een prachtig woonerf te realiseren op de ingesloten gronden tussen de spoorweg en Preulegem. Op de plaats van de reeds gesloopte krotwonin gen zal de hoofdtoegang worden gemaakt. Een 30-tal socia le woningen (met tuintje zullen daar kunnen worden ge bouwd. De huidige woningen van Preulegem krijgen tevens de mo gelijkheid tot ontsluiting langs de achterzijdevia een nieuw aan te leggen bedieningsweg. Ik heb dan nog een belangrijk punt te melden de gemeen teraad was eveneens akkoord om het B.P.A. Pollarestraal te wijzigen, teneinde de bouw van een nieuw 25 m-zwembad te kunnen realiseren. Dit was de hoofdreden van de voorgestelde wijziging. Tevens wordt van deze herziening gebruik gemaakt om - de vraag naar mogelijkheid om een garage te bouwen voor de woningen langsheen de Pollarestraat, tussen Vooruitgangstraat en Elisabethlaan in te willigen; - vraag naar herbestemming van brede zone tussen twee ge bieden voor openbaar nut langsheen de Elisabethlaan waardoor bestaande gemeenschapsvoorziening uitbrei dingsmogelijkheden wordt geboden. Een bouwvrije zone van 8 m blijft behouden; - vraag naar omvorming van een zone voor alleenstaande woningbouw naar zone voor KMO, conform het Gewest plan; - vraag naar uitbreiding van het plangebied om een be staande voetbalclub uitbreidingsmogelijkheid, met een tweede speelveld en parkeerterrein te bieden. Vooreerst ook nog de hartelijke dank aan de medewerkers van ons eetfestijn. Maar liefst 1.348 aanwezigen hebben genoten van een sma kelijke steak of kippenfilet. Ondanks de enorme toeloop, wa ren kwaliteit en service uitstekend. Aan hen ook onze dank voor aanwezigheid en steun. Een speciaal woordje van dank aan onze kok Paul Van Der Stra- eten voor zijn vakkennis en inzet. Graag geven wij ook nog de winnaar mee van de hesp. Deze werd gewonnen door Peter Van Den Meersch uit Ninove, welke het juiste gewicht van 7,305 gr het dichtste benaderde. Jacques Timmermans

Voor Allen | 1998 | | pagina 17