De Juridische Dienst fautcu- frio&leevH, cwvidt rm^e jfK "Voor Allen" - 13 november 1998 7 Bond Moyson verdedigt je belangen als patiënt. Wij nemen ieder conflict dat te maken heeft met gezondheidszorgen of de ziekteverzekering ter harte. Samen met jou zoeken we naar de beste en meest voordelige oplossing. Je kan bij ons terecht voor problemen rond: de erelonen van dokters, ziekenhuisrekeningen, de kwaliteit van de verzorging, medische fouten, enz. de wetgeving op de verplichte ziekteverzekering (arbeidsongevallen) beroepsziekten de wetgeving op het rust- en overlevingspensioen verhoogde kinderbijslag financiële tegemoetkoming voor mindervaliden het gewaarborgd inkomen voor bejaarden het bestaansminimum Wat moet je doen? Waarschuw ons onmiddellijk wanneer je in een conflictsituatie verzeild raakt. Bezorg ons alle documenten die met het probleem te maken hebben. Op basis daarvan kunnen wij de kans op het welslagen van een procedure evalueren en beslissen over de erkenning van de bijstand voor het gerecht. Wat doet de juridische dienst? informatie verstrekken juridisch advies geven bemiddelen (waarbij steeds gestreefd wordt naar een oplossing in het belang van de patiënt) bijstand bieden voor het gerecht (door het ter beschikking stellen van gespecialiseerde advocaten) Waar kan je terecht? in je plaatselijke Bond Moyson- kantoor op de zitdagen van het Centrum voor Maatschappelijk Werk (CMW) bij onze juridische raadgever De rechtsbijstand van de socialistische mutualiteiten Bond Moyson is gratis. Je betaalt geen bijkomende kosten voor advocaten, gerechtsdeurwaarders, enz. De cliënt onderschrijft wel het intern reglement. Juridische Dienst Annemie Van Muilem De Colfmaeckerstraat 11 9620 Zottegem 09/364 99 53 ma - di - woe - do 8.30-16.00 u. "f

Voor Allen | 1998 | | pagina 7