REGIONAAL Wie gaat er mee naar Istanbul? De Nieuwe politie I en de Burger te Zingem V.F.G. Denderleeuw Kerstfeest te Eine Souper CSC Bevere SP-ledenwerving te Ninove bereikte 115 nieuwe leden "Voor Allen" - 27 november 1998 13 De SP/CSC Zingem organi seert een najaarsdebat met als thema 'De nieuwe politie... en de burger?' Alle aspecten van het (lokale) veiligheidsbeleid komen aan de orde: - van onderscheiden diensten via de interpolitiezone naar de nieuwe politiestructuur - wat zijn de opdrachten van de lokale politie en de bo- vengemeentelijke politie? - hoe zien de onderscheiden korpsen de toekomst tege moet? - wie zal alles in goede banen leiden? - welke bevoegdheden resten de burgemeester? - 24 uren-permanentie: tot wie zich wenden? - wat verandert er voor de bur ger? - hoe beïnvloedt dit de lokale veiligheid? Het panel bestaat uit: - Johan Vande Lanotte, gewe zen minister van Binnen landse Zaken - Jean-Pierre Cnudde, burge meester te Zingem - Piet De Brouwer, politie commissaris Oudenaarde - Johan Vlaminck, districts commandant Rijkswacht Oudenaarde Moderator is Herman De Loor, Vlaams Volksvertegen woordiger. Voor de inleiding zorgt Marie- Jeanne Vandendriessche, SP- voorzitter Zingem. De debatavond heeft plaats op vrijdag 11 december 1998 om 19.30 uur in café De Klub, Kwaadstraat 9 te Zingem. Iedereen is van harte welkom! xAL -yj- De SP-afdeling Eine-Heuri Mullem nodigt al zijn lec uit voor het Kerstfeest) gratis eetmaal op Zfti*] 12 december 1998 i uur in de zaal "Casjn^^H Tony en Hilde. De deuren gaau open vanaf 12 uur. Op het menu staat -Mosselen k volonté mt frietjes of - Kip met frai||taj - Dessert. Eventuele niet-leden er ook bij voor de prijs van 350 frank. Kinderen tot 3 jaar gratis. Sneltombola voor alle aanwe zigen. nschrijven kan tot 7 decem- r 1998 mits het betalen van een waarborg van 200 frank per persoon te bezorgen op het secretariaat van Julien Ver- straeten. Gentstraat 184 te Ou denaarde. De senioren kunnen ook in- ;yCn tijdens de bijeen komst van maandag 7 decem ber 1998. We hopen U zo talrijk moge lijk te mogen begroeten. De CSC-afdeling Bevere no digt iedereen uit naar het jaar lijks souper op vrijdag 11 de cember 1998 om 19.30 uur in de Rijksbasisschool, Worte- gemstraat 14 te Bevere. De leden kunnen gratis genie ten van dit feestmaal, niet-le- den betalen 400 frank. Kinderen tot 12 jaar betalen 200 frank. Vrienden die lid worden voor het jaar 1999 mogen ook gra tis aanschuiven aan de feestta fel. Op het menu staat - Aperitief - Kalkoengebraad in archi- ducsaus met groentenkrans en kroketten. - Taart. Inschrijven kan vóór 5 decem ber 1998 bij de bestuursleden. SGB Ninove Voor de maand december 1998 zijn de volgende acti viteiten voorzien. Maandag 7 december 1998: bestuursvergadering om 14.30 uur. Maandagen 14 en 28 de cember 1998: hobbyclub en kaartnamiddag om 14.30 u. Zaterdag 19 december 1998: kerstfeest en algeme ne vergadering met op het programma koffietafel met gebak, tombola en voor alle aanwezigen een kerstpak ket. We hopen op een grote opkomst van onze leden. Nog een belangrijk bericht voor al onze leden die dit jaar 65 jaar zijn geworden. Hen wacht een cheque van 500 frank die ze persoonlijk kunnen komen afhalen tij dens het kerstfeest. Dus ie dereen op post en doe alvast uw dansschoenen aan, want er moet gefeest worden. SVV Aalst De SVV-Aalst nodigt u al len uit op de clubavond van dinsdag 8 december 1998 om 20 uur in Bond Moyson, Geraardsbergsestraat 69 te Aalst (inkom langs de par king). Deze interessante cluba vond gaat over lasertechnie ken in de geneeskunde. We hopen u talrijk te mogen verwelkomen. Faluintjes-fietsroute Op zondag 6 december 1998 rijden we samen de nieuwe 'Faluintjes-fietsrou te' in over een afstand van ongeveer 20 km. Vertrek om 13.30 uur aan het Stedelijk Zwembad. Een kleine attentie zal er tijdens de tocht worden voorzien. Iedereen is van harte wel kom. Dit is een organisatie van SP-Aalst-Centrum. Voor meer informatie wendt u zich tot Sandra De Smedt, tel. 053/70.41.77 of 0477/40.36.48 Noteer nu ook reeds de vol gende data in uw agenda: -15 januari 1999: Leden- feest - 27 januari 1999: Louis- Paul Boon Eetfestijn> - 7 maart 1999: wandeltocht Tijdens de krokusvakantie van 17/2/1999 tot 20/02/1999 orga niseert het C.S.C. Sint-Lievens- Houtem een uitstap naar ISTANBUL. De prijs bedraagt 6.000 BEF. In deze prijs is inbegrepen: Vlucht Brussel ISTANBUL. Heen vlucht Bru. 1ST LFA 298 11.15- 15.30 Terugvlucht IST-BRU LFA 297 12.00- 14.00 3 overnachtingen met ontbijt op basis van een 2 persoonska mer in een 3* hotel single sup plement 600 BEF. Transfers van luchthaven Istan bul naar hotel en terug. 1 dagexcursie: bezoek aan de blauwe Moskee, de suleyman moskee, Topkapi Paleis en Aya Sofya (inkomgeld en lunch NIET inbegrepen). 1/2 dag excursie: bezoek aan de Grote Bazaar en de Egyp mos kee (lunch wel inbegrepen) Een welkomstdrink. De BTW en de luchthaven tak sen. Niet inbegrepen het visum (300 BEF). DRINGEND INSCHRIJVEN IS VEREIST. Voorschot van 1.000 bef. per persoon te betalen voor 1 de cember 1998. De nieuwe start van V.F.G. Denderleeuw is al bijna één jaartje voorbij. En in dat jaar gebeurde héél wat. Enkele toffe activiteiten zijn ondertussen al achter de rug. Wij zijn er zeker van dat de meeste leden ervan genoten hebben. En leden die niet genieten, zijn tevreden le den... Onze hobbyclub (De Leeuw- kes) die bijeen komt op maan dagnamiddag kent een aange name sfeer. Er werden dan ook al heel wat leuke voorwerpen gemaakt. Zijdeschilderen, kaarten maken, Anton Pieck- kaders, breiwerkjes enz. Noem maar op, het heeft plaats in on ze gezellige hobbyclub. Ieder een zet zich volledig in, en het is dan ook een heel gedoe op maandagmiddag. We zouden zeggen: 'Opzij die drempel vrees en kom gerust eens een kijkje nemen!' Onze volgende activiteit heeft plaats op 12 december e.k. Dan houden wij onze Algemene Le denvergadering. Natuurlijk denken wij dan ook aan de in nerlijke mens, en daarom is er bij die gelegenheid een heuse, lekkere, goed voorziene Breug- heltafel. Plaats van gebeuren: het Koninklijk Atheneum op de Kouterbaan. Die dag is er te vens een optreden van jonge heer Davy De Vos. Met orgel- en accordeonmuziek zal hij er de sfeer direct inbrengen. De moedigen onder ons kunnen dus ook 'een dansje placeren'. Beste leden, familieleden, sym pathisanten en geïnteresseer den, iedereen is van harte wel kom! Dus iedereen op post! Tot 12 december dus! Vandaag kunnen wij opnieuw 4 nieuwe SP-leden melden aangeworven door: - Isidoor Arijs 2 nieuwe leden - Jef De Doncker 1 nieuw lid - Jacques Timmermans 1 nieuw lid Voordien was het aantal 111. Mits nog een kleine inspan ning van eenieder, mloet het mogelijk zijn om tegen einde jaar nog een 10-tal nieuwe le den te werven. Wie doet mee? Nieuwe leden kunnen zoals steeds gemeld worden op het secretariaat van Jacques Tim mermans. Vorige stand =111 nieuwe le den Bijkomend 4 nieuwe leden Nieuwe totaalstand 115 nieuwe leden NMMNNMMMNMMNHNMMHRMMMNMNNHMNMi

Voor Allen | 1998 | | pagina 13