SP FEDERAAL AKTIEF Louis Tobback trakteerde federatie op Leuvens cultuuravondje SP-IEDERATIE AALST-OUDENAARDE-RONSE Vergadering Uitvoerend Bestuur SP-Afdelingsvoorzitter -Secretarissen leden verkiezingswerkgroep 2 27 november 1998 - "Voor Allen" VOOR ALLEN Donderdag 3 december 1998 om 20 uur Volkshuis, Markt 8 te Zottegem Agenda 1. Verkiezingen 13/06/1999: aspecten lijstvorming en federale campagnefacetten 2. Introductie nieuwe uniforme SP-lidkaart Eveneens vrij te houden donderdag 17 december 1998 (Volkshuis Zottegem, 20 uur) vergadering met campagneleider Johan VANDE LANOTTE v zeer deskundige gidsen, en al even wetenschappelijk en kunsthistorisch onderlegde in fo op de twee plaatsen (Sint- Pieterskerk en de tot cultureel centrum aangepaste Predikhe- renkerk) van de Dirk Bouts- Zeg nu eens dat parlementairen (hier Dirk Van der Maelen en Julien Verstraeten) cultuurbarbaren zouden zijn één en al aandacht voor deskundige gidsinfo over het Stadhuis. Om en bij de vijftig afdelings verantwoordelijken uit onze Federatie (en ongeveer even veel uit de buurfederatie Waas en Dender) hadden gehoor ge geven aan de invitatie van on ze Leuvense burgervader voor een informeel avondje cultuur en politiek met hemzelf als gastheer. Vanop de bordes van het prachtig verlichte stadhuis (inderdaad een pareltje van de rijke Brabantse gothiek) ver welkomde hij de delegaties iets later dan voorzien (file op de Brusselse ring en nog wat verder...), maar niet getreurd. Wat volgde was van uitsteken de makelij bezoek aan het Stadhuis onder leiding van Louis Tobback, vlotte gast heer voor het federale be zoek aan zijn stad. En tot besluit een receptie in het Leuvense Oratoriënhof tentoonstelling. Een Vlaamse Primitief van topniveau. Na dien volgde in het Oratoriën hof nog een korte gelegen heidstoespraak van onze ge wezen Voorzitter en Binnen landminister. Nakaarten voor een uurtje kon met een glaasje wijn en portie pizza (tenmin ste diegenen die een hap be machtigden). Hoe dan ook een initiatief dat zeker navol ging verdient. En te horen aan de lovende reacties van het merendeel der participanten moet er wel een geïnteres seerd publiek bestaan voor ge organiseerd nocturne-tentoon- stellingsbezoek. Allicht een ideetje voor onze federale CSC-werking tijdens de vol gende jaren. c.v. Maatschappelijk zetel De Malanderplein 7 - 9600 Ronse (tel. 055/21.48.50) Administratie-Publiciteit De Malanderplein 7 - 9600 Ronse (tel. 055/21.48.50) (fax 055/21.03.04) Redactie De Malanderplein 7 - 9600 Ronse Verantwoordelijke Uitgever Herman DE L00R (Federaal Voorzitter) Hoofdredactie Chris VANC0PPEN0LIE (Federaal Secretaris) Redactiesecretaris Jonny Lampens Teksten Alle teksten dienen ten laatste op maandagmiddag de week van verschijning, op het secretariaat ingediend. De Hoofdredactie houdt zich ten allentijde het recht voor bijdra gen in te korten of aan te passen, zonder aan de essentie van de tekst te raken. Genaamtekende bijdragen vallen volledig on der de verantwoordelijkheid van de steller.

Voor Allen | 1998 | | pagina 2