Uitnodiging "Het 8e GROOT EETFESTIJN" l Rob Delunge verruimt zijn horizon Gratis openbaar vervoer voor +65 te Denderleeuw! 20 12 november 1999 - "Voor Alten" De SP-schepenenr gemeente- en OCMW-raadsleden willen je graag ontmoeten in feestzaal "De Roos" Daarom nodigt Jacques u, samen met de Voorzitter en de bestuursleden van de SP-Groot-Ninove uit voor (biefstuk, kippefilet) in de feestzaal "De Roos" (Volkshuis) Geraardsbergsestraat 117 te Ninove Vrijdag 19 november 1999 van 18u30 tot 22 uur Zaterdag 20 november 1999 van 12u30 tot 14u30 en van 17u30 tot 22 uur Zondag 21 november 1999 van 11u30 tot 14u30 Democratische prijzen: 350 fr Kindermenu: 200 fr. SW-Aalst De SVV-afdeling Aalst nodigt uit op een infoavond rond "Reuma". Spreker is Dr. Imme- soete, Reumatoloog aan het A.S.Z. te Aalst. Deze infoavond heeft plaats op maandag 22 november 1999 om 20 uur in de vergaderzaal Bond Moyson, Geraardsbergs estraat 69 te Aalst (ingang langs parking achteraan). Wilt u meer weten over deze aandoening en behandeling, kom dan gerust eens langs. De toegang is gratis. We hopen u alvast te begroeten. L S CSC-wandeling te <Jz St.-Maria-Oudenhove <0 Op zondag 21 november 1999 organiseert onze CSC-afde- ling Velzeke haar herfstwan- deling langs de wandelroute van St.-Maria-Oudenhove. We komen om 14u30 samen op het St.-Hubertusplein (cen trum St.-Maria-Oudenhove). Deze wandeling staat onder leiding van onze natuurkundi ge André Van De Casteele. Na de wandeling zakken we af naar het Gasthof Erwetegem, waar het jaarlijks Geutelin- genfestijn van de plaatselijke S.R-wijkclub plaatsvindt. CC De Brug Zottegem De CC-De Brug afdeling Zot tegem - Herzele - St.-Lievens- Houtem organiseert op don derdag 25 november 1999 om 15 uur in het Volkshuis, Markt 8 te Zottegem een Bingo- en ontspanningsnamiddag met koffietafel. Deelname aan de koffietafel kost 50 frank. Inschrijven kan bij de bestuursleden en bij Pol in het Volkshuis. Iedereen is welkom! SP-Denderleeuw rouwt Vorig weekend werden twee van onze trouwe leden ten gra ve gedragen. Het betreft - Suzanne Van Holsbeek, echtgenote van Marcel De Bac ker. Als echtgenote van onze voormalige partijbode was Suzanne gekend als een stille vrouw die steeds aan de zij de van haar echtgenoot te vinden was. Suzanne werd ge boren te Denderleeuw op 28 maart 1922 en overleed op 30 oktober 1999. Suzanne werd begraven op 6 november 1999. Aan haar echtgenoot, kinderen en kleinkind wen sen wij als SP-afdeling ons medeleven te betuigen. - Maurice Presiaux, weduwnaar van Denise Allaer. Mau rice was jarenlang een actief militant, zowel binnen de partij als binnen ACOD. Maurice was tevens lid van de coöperatief. Geboren te Lede op 14 maart 1925 en over leden op 2 november 1999 vond de crematie plaats op 8 november 1999. Aan zijn kinderen en kleinkind wen sen wij als SP-afdeling ons medeleven te betuigen. Pannunkoekenslag te Oudenaarde De SP-CSC-afdeling Oudenaarde organiseert een 'Reuze Pan nenkoekenslag' op zaterdag 20 november 1999. U kunt uw pannenkoeken bestellen bij de bestuursleden, kantoor Bond Moyson Oudenaarde of tel. 055/31.43.69 bij Julien Ver- straeten. Voor een 1/2 kg. betaalt u 120 frank en voor 1 kg. 200 fr. Be stellingen dienen voor 18 november 1999 te gebeuren. De pannenkoeken worden dan aan huis geleverd op zaterdag 20 november 1999. En nu smullen maar! Het is u allicht bekend dat de SP al geruime tijd bezig is met het uitwerken van een mobili teitsplan. Zo een plan voorziet in het gebruiksvriendelijker maken en meteen ook goedko per van het openbaar vervoer. In het kiescontract waarmee de SP naar de vorige verkie zingen ging stond dit mobili teitsplan ingeschreven. Woordhouden was en is de boodschap. Nu is het zover. Vanaf 1.1.2000 kunnen reeds een aantal +65 gebruik maken van GRATIS openbaar ver voer. Omdat het onmogelijk was alle 940.000 belangheb benden ineens van deze maat regel te laten genieten gebeurt de uitvoering trapsgewijs. Voor de inwoners van Dender leeuw zal dit gebeuren op 1 augustus 2000. Vanaf die da tum zullen alle +65 van onze gemeente kunnen genieten van GRATIS openbaar ver voer. Vergeet vooral niet dat dit neerkomt op een cadeau per gepensioneerde van 29.400 BEF per jaar. De SP heeft hier duidelijk woord ge houden. En er is nog meer. Er staat duidelijk uitbreiding op het verlanglijstje. Ook de min der dan 12 jarigen krijgen, zij het dan op iets langere ter mijn, ook de kans om GRA TIS het openbaar vervoer te gebruiken. Ik dacht, als plaatselijke voor zitter, dat dergelijke informa tie belangrijk genoeg was om aan onze partijleden te mel den. Het is nu aan het ge meentebestuur om de admini stratieve molen op gang te trekken. Laat deze kans niet onbenut liggen. Firmin Verbrugge Op uitnodiging van de kunstgalerie 'Le Roe d'Art' in het Waalse Balatre stelt Rob Delange zijn wer ken tentoon van 12 tot 28 november 1999. De openingsuren zijn van vrijdag tot maandag telkens van 12.30 tot 19.30 uur. Rob vertelt, schildert, kleurt het dagelijks leven. De eenvoud van dieren op de boerderij, de liefde van man en vrouw, de natuur in haar winterpracht, de gezellige drukte van kermis en kroeg, het gevoel dat mensen samenbrengt, ondergrondse roerselen en uitbundigheid vinden de gepaste tint in elk van zijn schilderijen. De expressionistische kracht van zijn figuren op doek en in litho spreekt voor zichzelf. Rob Delange beeldt de mens beladen met indi viduele gevoelens zodanig uit, dat iedereen er zich kan in herkennen. De wijze waarop Rob met kleuren omspringt, bewijst dat hij het leven weet uit te beelden in een hel se en felle kleurensymboliek. Hij is zonder meer een boeiend mens die als kunstenaar pretentieloos zichzelf blijft.

Voor Allen | 1999 | | pagina 20