A 't Is geen «aféprnnt Ons jaarlijks eetfestijn te Denderleeuw Raymond Van het Groene- woud te Geraardsbergen 18 28 april 2000 - "Voor Allen" De SP-afdeling Denderleeuw wenst zijn deelneming te betui gen aan Marcel Van den Steen en Simonne De Leeuw bij het overlijden van hun 94 jaar ou de moeder en schoonmoeder, mevrouw De Berlanger Florin- ne, die verbleef in het rusthuis Ter Bake. Het was de wens van de overledene in alle intimiteit afscheid te kunnen nemen. Marcel en Simonne, beiden ac tieve leden van het partijbestuur, spilfiguren VFG en SVV en voorzitter van de gepensioneerdenbond te Den derleeuw wensen we veel sterkte toe in deze momenten van afscheid nemen. Florine De Berlanger Het stadsbestuur trekt opnieuw méér dan 13 miljoen BEF uit om te werken rond de thema's armoede, tewerkstelling en verbetering van het wooncomfort voor kansarmen. De Gemeenteraad was akkoord om van dit bedrag 8 mil joen BEF ter beschikking te stellen van het OCMW. Het sociaal verhuurkantoor en de crisisopvang en het ge meenschapshuis worden verdergezet. Het project opleiding voor laaggeschoolden en langdurig werklozen wordt bijge stuurd en een totaal nieuw luik wordt toegevoegdde op richting van een strijkwinkel. Sportverenigingen met een actieve jeugdwerking krijgen voortaan een bijzondere betoelaging van het stadsbestuur. Een krediet van 700.000 BEF werd hiervoor voorzien, waarbij de basissubsidie werd vastgesteld op 17.000 BEF. Daarenboven zullen bijkomende werkingstoelagen en infrastructuursubsidies volgens een puntensysteem worden toegekend, op basis van een in te dienen jaarverslag. Na één jaar toepassing van dit reglement zal onderzocht worden of eventuele aanpassingen nodig zijn. In het kader van de algemene milieubelasting, geheven door het stadsbestuur, werden twee wijzigingen goedge keurd, die sociaal verantwoord zijn. 1. Tot nog toe kregen de alleenstaanden een bon voor een rol gratis kleine huisvuilzakken. Ingevolge vragen van alleenstaanden werd beslist dat zij een bon voor een rol gratis grote huisvuilzakken ontvangen. 2. Het was eveneens verantwoord een categorie toe te voe gen van personen die kunnen genieten van een verlaagd tarief, namelijk de langdurig werklozen die tenminste 50 jaar zijn, sedert tenminste één jaar de hoedanigheid van volledig werkloze hebben en gezinslast hebben of al leenstaande zijn. Door het schepencollege werd opdracht gegeven de werken aan te vangen op 25 april a.s. voor de afwerking van de po lyvalente zaal te Meerbeke. Het betreft de loten elektriciteit, sanitair en centrale ver warming en de volledige binnenafwerking. Met dan de aanpassingswerken aan de omgeving door onze stadsdiensten parkings en beplanting), kan de ingebruik neming voor het verlof een feit zijn. Een andere positieve beslissing van het Schepencollege was de toewijzing van de opdracht tot restauratie van de Molen Ter Zeven Weeën te Denderwindeke. De NV P. De Nijs te Deinze werd aangeduid na aanbeste ding voor de uitvoering van de werken voor een bedrag van 33.126.600 BEF, BTW inbegrepen. De gemeenteraad zal uitgenodigd worden deze beslissing te bekrachtigen, omdat de uiteindelijke kostprijs voor 25% de oorspronkelijke raming overtreft. Jacques TIMMERMANS Jobstudentenavond te Aalst Ben je op zoek naar een vakan tiejob? Kom dan naar de Job studentenavond op vrijdag 28 april 2000 om 19 uur in het Volkshuis ABVV (2e verdie ping), Houtmarkt 1 te Aalst. - Rechten en plichten van de jobstudent - Interviews - Infostands - Gratis jobstudentenbrochure - aanbodbank met vakantiejobs (ter inzage voor de aanwezi gen). SW Ronse Op vrijdag 12 mei 2000 zetten de Socialistische Vooruitziende Vrouwen, afdeling Ronse, de moeders in de bloemen. Kd. Chris Van de Wijgaert zal een korte toespraak houden in het kader van de komende ge meenteraadsverkiezingen. Daarna volgt een democratisch breughelmaal - koud en warm - met rijstpap als afsluiter. Dit alles tegen de prijs van 400 fr. Kaarten zijn te bekomen bij de bestuursleden en in het kan toor van Bond Moyson. We verwachten u dan ook van af 19 uur in de kleine zaal van het COC te Ronse. Kooklessen te Ouden aarde en Ronse Het Centrum voor Volwasse nenonderwijs van de SVV Oost-Vlaanderen organiseert opendeurdagen 'Kooklessen'. Kom en zie onze cursisten aan het werk. Waar en wanneer? In 'De Linde', Berchemweg 250 te Oudenaarde op: - 08 mei 2000 van 19 tot 21.30 uur -09 mei 2000 van 10.30 tot 15.45 en van 19 tot 21.30 uur - 11 mei 2000 van 19 tot 21.30 uur In het Internaat der Vlaamse Ardennen, Ninovestraat 67 te Ronse op: -10 mei 2000 van 13.30 tot 16 uur en van 19 tot 21.30 uur. Iedereen is hartelijk welkom. Info: 055/31.06.07 CC De Brug Zottegem CC De Brug Zottegem-Herze- le, St.-Lievens-Houtem organi seert op vrijdag 12 mei 2000 om 15 uur in het Volkshuis te Zottegem een infonamiddag met als thema 'Gemeenteraads verkiezingen'. Sprekers: Kurt De Loor en Dirk Van Herzeele. Aansluitend is er een koffie tafel. De deelname bedraagt 50 fr. en inschrijven kan bij de bestuurs leden en in het Volkshuis bij Pol. Info: Hertecant Werner, 09/360.51.92. Iedereen is hartelijk welkom. U zal het allicht al gemerkt hebben via ons pamflet ver deeld over de verschillende deelgemeenten dat we in het jaar van de verkiezingen een speciale inspanning willen le veren voor ons jaarlijks eet festijn, gekoppeld aan een aantal kaartingen, een bolling en op het einde van het jaar, jawel de dag vóór de verkie zingen, ons SP-familiefeest met niet minder dan drie ve detten van eigen bodem. Wat zeg ik, van eigen gemeente. Ons vis- en vleesfestijn gaat dit jaar door in de gebouwen van het K.A. Denderleeuw, Kouterbaan 20 te Dender leeuw. De schotels worden er aangeboden aan de prijs van 400 frank voor volwassenen en 200 frank voor de kinde ren. Terzelfdertijd is er een tentoonstelling die gratis kan bezocht worden en waarvoor jullie allemaal uitgenodigd worden op de vooropening die doorgaat op 28 april 2000 te 20.30 uur in het K.A. In de loop van de komende maanden volgen dan een paar kaartingen en een bolling. Als afsluiter van het jaar heb ben we dan ons familiefeest met niemand minder dan Christoff, Ingrid Verhulst en de Cecilian Gang, drie amuse- mentspunten uit Denderleeuw. De toegang is erg democra tisch gehouden 200 frank en alles gaat door in de zaal Osi ris de dag vóór de verkiezin gen, 7 oktober 2000. Meteen nodig ik jullie alle maal uit op deze manifestaties die nu in het jaar van de ge meenteraadsverkiezingen meer dan belangrijk zijn. Firmin Verbrugge RAYMOND vh GROENTE WOUD Op zaterdag 6 mei 2000 om 20 uur brengt het CC De Ab dij het nieuwe programma van Raymond Van het Groene- woud 'Tot Morgen' in het Ar- jaantheater te Geraardsbergen. Juist nu verscheidenen BV's zich in de politieke wereld wagen, zet Raymond van het Groenewoud een punt achter de trilogie van 'Ministers'. Het theatrale wordt even aan de kant geschoven: tijd voor een meer muzikaal program ma en dit in het gezelschap van niemand minder dan Jean Blaute. De eerste luitenant van de 'Centimers' staat opnieuw naast Raymond- op het podi um. Hun muzikale samenwer king tijdens de opnames van de laatste cd 'tot morgen' gaf vonken en resulteerde in een prachtig werkstuk. Tot Morgen is ook de titel an het nieuwe theaterprogram ma. Naast Jean en Raymond staan nog vier 'straffe' muzikanten op het podium. Cesar Janssens op drums, Vincent Pierens op bas en Thomas Vanelslander op gitaar. De solist van dienst blijft een verrassing. Er zal vooral geput worden uit de nieuwe cd, maar ook nagel- nieuwe meesterwerkjes zijn in wording. Kaarten zijn te bekomen in het CC De Abdij, Abdijstraat 10 te Geraardsbergen, tel. 054/4113.94 en kosten 500 fr. (CJP en 3+Pas: 450 fr.). Nu reserveren voor het te laat is!

Voor Allen | 2000 | | pagina 18