REGIONAAL Geef Brakel weer toekomst met de SP SP Familiefeest op 7 oktober in Denderleeuw Firmin Verbrugge gaat voor vakantiespeelstraten! 10 18 augustus 2000 - "Voor Allen" De SP ijvert voor Verfraaiing van de gemeente - brede en nieuwe voetpaden in gans Brakel; - heraanleg van de markt en de centrumstraten; - mooie en veilige fietspaden van de ene deelgemeente naar de andere. Grondige aanpak openbare werken - doorgedreven onderhoud van de wegen regelmatig rui men der grachten door perma nente onderhoudsploegen tijdig maaien van de zijber men; - verdere uitbouw van recre atie en ontspanningsoord "De Rijksmeersen", behoud en uit bouw van wandelwegen; - de aanleg van parkings en pleintjes met nodige ruimte voor groen in iedere deelge meente; - opruimen van zwerfvuil, da gelijkse controle van de glas containers bushokjes, rui ming van de gemeentelijke vuilnisbakken; - bebloeming van de centra der deelgemeente; - opstellen structuurplan voor behoud van de groene open ruimten; - optreden tegen verknotting van woningen door effectieve inbezitneming en zonodig slo ping herinrichten van toe gang tot het containerpark. Uitbouw van een veilig Brakel - vermindering van snelheid door snelheid door aanleg van snelheidsremmers - onmiddellijk en doortastend optreden tegen wantoestanden allerhande; - versnelde invoering van het verkeersveiligheidsplan; - invoering zone 30 in de cen trumstraten en in de omgeving van schoolgebouwen; - verdere uitbouw van politie (snelheids- geluidsmeter); - verwijderen van verkeerson- veilige publiciteitsborden; - uitbreiden openbare verlich ting om veiligheidsoverwe gingen. Goed beheer van de financiën - geen geldverslindende pro jecten; - afbouw van de zware lenin- glast. Gemeentelijke dienstverlening - gemeentelijke informatie ter beschikking stellen via het in ternet; - informeren en inspraak ver lenen van de bevolking in ver band met nakende openbare werken (ongemakken duur der werken omleidingswegen - ombudsman/dienst waar in lichtingen/klachten terecht kunnen. Kerkhoven - zeer goed onderhouden der kerkhoven en opnieuw toela ten van grafkelders te plaat sen. Huisvuil - ophalen van het gewoon huisvuil eens per week min stens in de zomer. Middenstand en handel -permanent overleg om het commercieel centrum en de wekelijkse markt verder te verfraaien en animeren. Toerisme - promoten van wandel- en fietstoerisme (eendagstoeris- me). Ruimtelijke ordening - uitbouwen van een gemeen telijk structuurplan; - het gemeentelijk natuuront wikkelingsplan en het mobili teitsplan moeten worden geïn tegreerd in dat plan (de belan gen van de landbouw en deze van de natuur met elkaar ver zoenen); - bijzondere aandacht voor zonevreemde woningen in landelijk woongebied, vrijwa ren van strategische land bouwgronden oordeelkundi ge inplanting van KMO-zone voorzien van gronden voor so ciale woningbouw. Brakelse jeugd- sportwerking - aanleggen "roller skate" baan op het domein de Rijt- meersen; - oprichten staande wip voor boogschutters e.d.; - aanstellen jeugdconsulent die in samenspraak met de jeugdraad initiatieven neemt; - organisatie van minstens één belangrijke jaarlijkse manifes tatie voor zowel georganiseer de als niet-georganiseerde jeugd; - oprichting kindergemeente raad. Brakelse jeugd- sportwerking - geen uitbesteding van ge meentelijke onderhoudswer ken aan de privé-sector. Verenigingsleven sociaal beleid - oprichten van gehandicap tenraad; - oprichten van seniorenraad; - oprichten van wijkraden in iedere deelgemeente; - ondersteuning van wijkker- missen; - petitierecht van inwoners. OCMW - betere besteding van ge meenschapsgelden; - geen politieke afdankingen; - rusthuis uitbreiden en mo derniseren. De SP-kandidaten 1. De Clercq Hedwin 2. Thomas Johan 3. Limpens Mirella 4. De Wolf Veronika 5. Gezels Chris 6. Haelterman Pascal 7. De Meyer Marie-Rose 8. De Vleeschauwer Annette 9. Van Den Dooren Alain 10. Deliveyne Eric 11. Bijl Geert 12. Dumont Anny 13. Van Den Borre Guy 14. De Ruyver Luc 15. Pollez Carine 16. De Jans Ria 17. Meese Andy 18. Druart Leslie 19. De Smet Walther 20. Goditiabois André 21. Desterke Mare 22. Blommaert Julien 23. Tortelboom Wilfried Inderdaad de dag voor de ge meenteraadsverkiezingen houdt de SP afdeling Dender leeuw haar jaarlijks feest. We verwachten dan ook heel wat vrienden en sympathisanten. Het programma is alvast de moeite waard. Dit jaar kozen we voor Denderleeuwse ve detten. Zo treden op: Christoff en zijn zus Lindsay, Ingrid Verhulst en the cecilian gang. Christoff aan jullie voorstellen hoeft amper. Hij bewandelt al jaren de top van het Vlaamse chanson. Zijn zus Lindsay zal samen met haar broer enkele prachtige duetten brengen. In grid kennen we vooral uit de VTM soundmix-show met 'This is my life' en het liedje 'Believe' van Cher in de grote prijs Bart Peeters. De celilian gang is een band van jonge mensen die reeds geruime tijd met elkaar optreden. Op het feest 75 jaar SP waren zij ook onze gast. Toen werd hun op treden erg gewaardeerd van daar dat deze band opnieuw op het programma staat. Het familiefeest gaat door in de zaal OSIRIS (zaal Lecomp- te). De deuren openen te 20 u. De show start te 20.30 u. De inkomprijs bedraagt 200 BEF en kaarten zijn te verkrijgen bij de bestuursleden en de SP kandidaten. Kaarten kunnen eveneens besteld worden via onze website: http://www.go.to/sp-dender- leeuw Wil je meer weten over de SP kandidaten, het SP program ma of gewoon je mening kwijt aan de SP afdeling of een kan didaat dan kan dit eveneens via dezelfde website. Ik reken alvast op uw aanwe zigheid op ons familiefeest, waarvoor mijn dank. Firmin Verbrugge Als de SP de volgende ge meentelijke legislatuur deel uitmaakt van het college van burgemeester en schepenen dan staat de realisatie van speelstrtaen tijdens de grote vakantieperiodes op de uit- voeringslijst. Dit is de uit drukkelijke wens van afde lingsvoorzitter en SP OCMW fractievoorzitter Firmin Ver brugge. Gebrek aan ruimtes om kinderen te laten spelen, hun te laten genieten van hun jeugd, in de buurt spelen met leeftijdsgenoten, kortom hun kind zijn laten beleven in plaats van noodgedwongen tv te kijken of computerspelle tjes te spelen, heeft de SP Denderleeuw er toe bewogen het verkeerksvrij maken van straten op te nemen in het ver kiezingsprogramma. Enkele straten in Denderleeuw komen hiervoor zeker in aanmerking. Straten die het doorgaand ver keer niet hinderen kunnen ge durende een welbepaalde pe riode tijdens de dag op een veilige wijze afgesloten wor den voor alle verkeer. Met eni ge creativiteit (via buurtwer king) kan er zelfs permanent toezicht gehouden worden. De SP Denderleeuw rekent hier voor op uw steun. U beslist op 8 oktober 2000. Voor meer informatie over ons verkiezingsprogramma, onze lijst, onze kandidaten, onze projecten en uw mening be zoek dan onze website: http://www.go.to/sp-dender- leeuw SP Denderleeuw heeft eigen website! Dit is ons adres: http://www.go.to/sp-dender- leeuw Je kan er terecht voor alle ge gevens over onze kandidaten, over de inhoud van ons ver kiezingsprogramma, je kan er je eigen mening kwijt, je kan in contact treden met meerde re kandidaten, je kan er lezen over onze realisaties en wat we aanklaagden de laatste ja ren, kortom: BEZOEKEN en doorvertellen. ®RS8M^§

Voor Allen | 2000 | | pagina 10