VERKIEZINGEN 8 oktober 2000 S.P. Geroardsbergen Elien Boulaert 14de plaats De SP staat borg voor een aan bod aan welzijnsvoorzienin gen die het leven aangenamer maken, ook het leven van de financieel minder krachtige personen. Bij de SP is solida riteit meer dan een 'begrip'. Vandaar mijn keuze. Als bestuurslid van 'wijkclub Devemie' was ik de laatste ja ren nauw betrokken bij de meeste activiteiten en comités van de SP. Naast de sportver enigingen genieten ook de culturele en sociale verenigin gen mijn speciale aandacht. Wanneer mensen problemen hebben, dan is het de taak van het O.C.M.W. om hulp te bie den. Het O.C.M.W. moet ook zorgen voor voldoende en kwaliteitsvolle rusthuizen en bejaardenwoningen. Ander zijds heeft het ook als taak om mensen zo lang mogelijk in hun eigen vertrouwde omge ving te laten wonen. Door aan werkloze jongeren een tijde lijk arbeidscontract aan te bie den, kan het O.C.M.W. de werkloosheid helpen terug dringen. Zorgen voor voldoende medi sche capaciteit. Via een dienstencentrum de bejaarden de nodige medische zorgen verstrekken. Door de verdere uitbouw van het AURORA-ziekenhuis zor gen voor een volwaardig aan bod aan medische verzorging in eigen stad. Door haar verscheidene maat schappelijke waarden en func ties geeft sport ook een grote meerwaarde aan de kwaliteit van het leven. Sport moet toe gankelijk zijn voor alle bevol kingsgroepen en het is de taak van de overheid om onze jeugd aan te moedigen. Daar om heeft de stad Ronse nood aan een polyvalente sporthal die voldoet aan de nood van alle sportverenigingen. Eddy Verplancken 27s" plaats Reeds van jongsaf had ik be langstelling voor de SP. Ik was lid van de 'Rode valken' en zit nu reeds 6 jaar in het partijbe stuur. Van de wijkclub 'Stookt' ben ik eveneens be stuurslid. Hierdoor hoop ik mijn steentje bij te dragen tot de vooruitgang van de SP. In de eerste plaats zorgen voor de mensen die het echt nodig hebben. Mensen die om een of andere reden moeten terugval len op het O.C.M.W. hebben reeds genoeg ellende. Daarom is het van het grootste belang dat er een goede O.C.M.W.- werking is. In Ronse zijn we wel ver wend. We beschikken over twee ziekenhuizen, het AU RORA-ziekenhuis en de kli niek. Misschien dringt op lan gere termijn een samenwer king tussen de ziekenhuizen zich op, zodat een betere uit bouw van de ziekenzorg gega randeerd is. In Ronse bloeit de sport. Er zijn meerdere ploegen die steeds verder groeien. Alle sporten, zowel de recreatieve als de competitieve sportbeoe fening, moeten gerespecteerd worden, dit betekent dat alle sporttakken evenveel bedeeld moeten worden. De voorbije activiteiten zijn succesvol geweest. Met barbe cue aan de visvijver waren de weergoden ons gunstig ge zind. Aan de afwezigen om gezondheidsredenen, wensen wij een spoedig herstel toe, en hopen hen weldra terug in ons midden te zien. Zaterdag 24 juni, hadden wij de inter-federale jongerendag. Dit jaar was het aan onze pro vincie. Ons provinciaal secre tariaat heeft moeite nog tijd gespaard, om van deze dag een succes te maken. Ruim 450 deelnemers uit de diverse federaties waren present. Voor die gelegenheid waren alle vrijwilligers uitgedost in de kledij van de middeleeuwen. Jonkvrouwen, edellieden, zus ters en peters, begeleiden de deelnemers aan de verschil lende attracties. Om beurten konden zij genieten van een boottocht op de Leie, het Gra vensteen en aan de volksspe len op het Baudeloplein. Om 16u30 was het verzamelen ge blazen op de binnenkoer van het Gravensteen. Hier werden wij verwelkomd door Keizer Karei en zijn gevolg. De boogschutters toonden hun vaardigheid met de kruisboog. De vuurspuwer, gevolgd door de valkenier brachten de aan wezigen in vervoering. Tot slot konden wij twee koene ridders begroeten, in de arena. In een bitsige strijd, dongen zij naar de gunst van de Keizer en de hand van de jonkvrouw. Onder begeleiding van een uitstekende drumband, ging het stoetsgewijs naar de Voor uit. In de prachtige gerestau reerde zaal, kon de inwendige mens voldaan worden met ge kende Gentse Waterzooi en smakelijke rijstpap. Bij het optreden van de Boys Band gingen onze jongeren hele maal uit de bol. Na dit opttre- den werd aan alle deelnemers, als aandenken, de gekende strop overhandigd door leden van de Orde der Stropendra- gers. Het was een succesvolle dag in onze vurige fiere Kei zerlijke stad Gent. Een welge meende proficiat aan het pro vinciaal secretariaat en mede werkers. Op 15 augustus was er onze barbecue aan de visvijver. Zaterdag 16 en zondag 17 september, is err ons jaarlijks eetfestijn, t.v.v. het kerstfeest. Dit gaat door in zaal De Roos. De voorverkoop is reeds ge start. Wij rekenen op ieders medewerking, om ook hiervan een succes te maken. Wij mogen ook de ledenwer ving niet uit het oog verliezen. Wij konden reeds een 20-tal nieuwe leden inschrijven. Dit kan en moet beter. Spijtig ge noeg dienen er 8 overlijdens te betreuren. Hierbij onze blij ken van medeleven aan de ge troffen families. Maar we moeten verder. Hoe sterker onze beweging word, hoe me re invloed en kracht wij kun nen uitstralen, om onze doel stellingen voor de minder-va- liden en langdurig zieken te verwezenlijken. Goed verlof en tot ziens! Vele handen maken werk licht Wij zijn ervan overtuigd dat u graag uw steentje bij draagt om de SP-campagne te laten slagen. Laat ons weten wat je graag wil doen: alle hulp is wel kom! ja, er mag een verkiezingsbord in mijiutuin geplaatst worden! ik wil graag meehelpen om de borden te gaan plaatsen (weekend, avond,...) ik hang een vensteralïiche uit en vraag nog... extra exemplaren om te verdelen ik wil graag kiespropaganda huis aan huis verspreiden ik ben bereid te helpen bij eventueel vouw- en plooi- werk ik wil graag getuigen voor de S.P. in de stemopne mingsbureaus (voormiddag) of in de telbureaus (na middag) Mijn naam en adres Telefoonnummer(s) 18 18 augustus 2000 - "Voor Allen" Waarom ben je kandidaat voor de SP? Actief binnen verenigingen? Actueel en toekomstgericht. Wordt er genoeg aandacht besteed aan de jeugd? Moet de stad kindvriendelij ker worden? Is de veiligheid van de inwo ners voldoende verzekerd te Ronse? Wat dient volgens jou, bij voorrang, aangepakt te wor den in de stad Ronse? Dit formulier kan u afgeven aan een van de SP- mandatarissen of sturen of faxen naar: Dirk Van der Moeien, Guilleminlaan 35, Geroards bergen, (fax: 054/41.70.12)

Voor Allen | 2000 | | pagina 18