REGIONAAL Perspectief 2000 te Ronse SP-Oudenaarde BAL JULIEN VERSTRAETEN en de SP-mandatarissen 15dc Auto-Expo te Geraardsbergen Kopa Ronse op zoek naar lesgevers/begeleiders "Voor Allen" - 15 september 2000 13 Zaterdag 30 september 2000 Zaal Royal, N. de Tièrestraat - Eine Amusementsorkest "Dick Bary' Deuren om 20 uur Kaarten 150 fr. (kassa) 100 fr. (vvk) Enige tijd geleden verenigden een 30-tal organisaties uit Ronse zich onder de noemer Perspectief 2000. Perspectief 2000 RONSE stelt zich tot doel om naar aan leiding van de komende ge meenteraadsverkiezingen na te denken omtrent een leefba re en democratische toekomst voor onze stad. Perspectief 2000 RONSE is niet gebonden aan 1 of meer dere politieke partijen maar is een pluralistisch samenwer kingsverband over alle religi euze en/of ideologische over tuigingen heen. Het is dan ook niet de bedoeling om zelf kan didaten voor de verkiezingen voor te dragen of te steunen. Perspectief 2000 RONSE wil evenwel een signaal geven dat volgens ons de verkiezings strijd moet gevoerd worden op basis van positieve waarden. Uitbuiting van gevoelens van angst en maatschappelijke uit sluiting zijn daarom uit den boze. De gemeenteraadsverkiezin gen van oktober 2000 zijn een kans om onze eigen verant woordelijkheden op te nemen om in dialoog met elkaar en de politiek te werken aan een toekomst met perspectief. Op 15 september organiseren wij een actie op de Grote Markt in Ronse van 19u30 tot Kopa Ronse vzw (opleidings project) is dringend op zoek naar gemotiveerde lesgevers/be geleiders (m/v) voor Sociale Vaardigheden, Communicatie, Nederlands voor Anderstaligen in- voltijds (36 uur) en deeltijds bediendencontract voor bepaal de duur. Diploma NUHO (soc. of ped. richting). Schrijven vóór 18 september 2000 naar Chris Van de Wijgaert Stationsstraat 21, 9600 Ronse Info 055-23 08 74 of kopa.ronse@pronet.be Zin om te werken met werklo zen, laaggeschoolden, anders taligen, werkenden, jongeren, kansarmen,... 21 uur met de bedoeling de aandacht op ons intiatief te trekken. Wij vormen onder an dere een mensenketting en een grote ballonactie. Daarna zijn optredens voorzien in de stadsfeestzaal. Wij nodigen iedereen uit om zo talrijk mogelijk aanwezig te zijn Wij hebben begrip voor de vragen en de zorgen van de mensen. Wij vragen aan die mensen niet mee te lopen met de 'valse profeten van ex treem-rechts', die uw proble men niet willen oplossen, maar ze gebruiken om zelf machtig te worden Aan diegenen die zich onrus tig, onveilig, kwaad en be zorgd voelen beloven wij Met aandacht te luisteren naar uw verhaal Actief te blijven voor een leefbare wereld en een leefba re stad en buurt. Vreedzame wegen te zoeken voor reële problemen. Maar dan zonder anderen uit te sluiten Te misprijzen of geweld aan te doen Want extreem-rechts, lost niets op. Afspraak op de Grote Markt van Ronse op zater dag 15 september om 19u30 straatanimatie, om 20 uur Mensenketting, om 20ul5 diverse optredens (gratis). Flexibel, communicatief Werken in teamverband schrikt je niet af Je hebt de nieuwe spelling on der de knie en hebt een goede uitspraak van het Neder lands Je geeft graag les aan volwas senen, en dit op een niet- schoolse manier Je bent bereid lid te worden van het ABVV Je kan met de computer over weg Je bent geëngageerd Een administratieve taak af en toe schrikt je niet af Waarom zou jij dan niet sollici teren voor bovenstaande betrek king Breughelmaaltijd te Bevere De SP-CSC-afdeling Bevere nodigt u vriendelijk uit tot de Breughelmaaltijd op 22 sep tember 2000 om 18 uur i de parochiezaal, Deinzestraat 53 te Bevere. Op het menu staat Petatten in de kazak (pellepa- toters) of bruin brood met Huftflakke of paté. De leden van CSC-Bevere kunnen gratis genieten van dit feestmaal. Niet-leden betalen 200 fr. en kinderen tot 12 jaar 100 fr. Inschrijven kan tot 19 septem ber 2000 bij de bestuursleden. We hopen u talrijk te mogen begroeten. SP-Eetfestijn te St.-Lievens-Houtem De SP-afdeling St. Lievens- Houtem, Jackie De Graaf en de SP-kandidaten hebben het genoegen u, uw familie en uw vrienden uit te nodigen op hun jaarlijks SP-Eetfestijn. Dit jaar willen wij vergasten op warme beenhesp met diver se sausen. Het eetfestijn gaat door op za terdag 23 september 2000 vanaf 18 uur en zondag 24 september 2000 vanaf 11 uur in de kantine van VC Livinus Houtem, Polbroek te Sint-Lie- vens-Houtem. (opgelet dit is een andere locatie dan ge woonlijk). Kaarten kan u vooraf beko men bij de bestuursleden, de SP-kandidaten, of op tel. 09- 362.74.83. Het zal ons een waar genoe gen zijn u te mogen verwelko men. Tijdens het weekend van 15- 16-17 september 2000 heeft te Geraardsbergen reeds voor de vijftiende maal de "AUTO- EXPO", het Autosalon van de regio Zuid-Oost-Vlaanderen plaats in de bedrijfshallen van het Autocarbedrijf J. Van Den Driessche, Astridlaan 179 (In dustrieterrein Schendelbeke), Geraardsbergen. Toen in 1986 een lange droom in werkelijkheid werd omge zet, waren ze er bij de Wieier- school van overtuigd, dat ze geen nieuwigheid hadden uit gevonden. Naast het Nationa le Autosalon in Brussel, waren er ook reeds de regionale ex- po's in Aalst, Ninove en Zotte- gem dichter bij de deur, Auto salons die ondertussen reeds verdwenen zijn. Toch waren ze ervan over tuigd dat er in Geraardsbergen wel degelijk nood was aan zulk een initiatief. En inder daad, iedereen zat er op te wachten maar niemand durfde de handen uit de mouwen te steken. De Wielerschool is dan ook gelukkig deze leemte te heb ben optevuld. Gedurende de voorbije 14 edities is er tussen de Wielerschool en de deelne mers een vriendschapsband ontstaan die mede aan de basis ligt van het jaarlijks succes van deze "Auto-Expo". Het publieke succes, jaarlijks meer dan 2000 bezoekers, heeft ervoor gezorgd dat deze Autoshow een vaste waarde is geworden op de jaarkalender van de grote Geraardsbergse activiteiten. Ook dit jaar verwachten we de grote massa in de hallen Van Den Driessche voor de 15* ju bilerende uitgave van de "Auto-Expo". Dat het niet altijd rozengeur en maneschijn is heeft ook het organisatiecomité van de Wie lerschool mogen ondervinden, een boycot van sommige gara ge-houders ten spijt, staan we vandaag opnieuw klaar voor een prachtige "Autoshow", waarbij de deelnemers uitpak ken met betoverende stands. Openingsuren De "Auto-Expo 2000" is vrij toegankelijk op de volgende dagen en uren vrijdag 15 september 2000 van 18 tot 22 uur zaterdag 16 september 2000 van 14 tot 21 uur zondag 17 september 2000 van 10 tot 20 uur. Ook dit jaar zijn er tal van ne venactiviteiten. Na de rond gang kan men rustig verpozen in de Expo-bar om er zich te goed te doen aan lekkers uit Geraardsbergen. Alle bezoekers aan de "Auto- Expo" kunnen gratis deelne men aan de "Expo-tombola" met prachtige prijzen. De lo kale stadsradio "MIG" is drie dagen lang te gast op de "Au to-Expo" en verzorgt rechtst reeks vanop het salon ver schillende live-uitzendingen. Dus alvast de moeite om eens een bezoek te brengen aan de "15* Auto-Expo". Aandachtop vrijdagavond is er, ter gelegenheid van de 15* uitgave, een aangename ver rassing voorzien. Tot dan J.L.

Voor Allen | 2000 | | pagina 13