EETFESTIJN 2 Ist* GROOT EETFESTIJN 't Is geen cafépraat 4e Jongsocialisten-quiz Ninove "Voor Allen" - 15 september 2000 15 SP-Zottegem Zaterdag 30 september 2000 om 19 uur Zaal Bevegemse Vijvers, Zottegem SP-Familiefeest Programma Welkomstwoord door André Van De Casteele, voorzitter SP-Zottegem Feestmaaltijd - Kalkoenfilet met jagersaus en tuinkers - Koude forel, tomaat-garnaal en rauwkost Toespraak door Herman De Loor, Vlaams Volksvertegenwoordiger Voorstelling kandidaten gemeente- en provincieraadsverkiezingen Muzikaal programma de Jean Monnetshow met Jo Leemans en ballet Limelight Inschrijvingen vóór 25/9/2000 bij de kandidaten of in het Volkshuis Deelnameprijs SP-leden 100 fr. Niet-SP-leden 325 fr. Reeds voor de 4de maal orga niseren de Jongsocialisten Ni- nove hun befaamde quiz. Wie de vorige edities heeft meegemaakt, weet dat dit een onvergetelijk evenement is dat niemand mag missen. Het is ook een unieke gelegenheid om de algemene kennis te tes ten en iedereen wordt daar voor beloond met een mooie prijs. Voel jij je geroepen om mee te quizzen of wil je meer infor matie, neem dan contact op met Ilja Verekens op het num mer 02/553.70.75 (tijdens de kantooruren of op het nummer 054/33.92.79 (na 18u30). Inschrijven kan door storting van 500 BEF op rekening nummer 870-0010226-07 op naam van FVER JS-NINOVE, Denderhoutembaan 20, 9400 NINOVE, met als vermelding "(naam van de ploeg)quiz 2000". De ploegen mogen uit maximum 4 personen bestaan. De quiz gaat door op vrijdag 29 september 2000, in Zaal "De Roos", Geraardsbergs- estraat 119, 9400 Ninove. De aftrap wordt gegeven om 20u30. Aarzel niet en schrijf onmid dellijk in. Tot dan Ilja Verekens VFG-Ninove nodigt iedereen uit naar hun Menu Steak of Varkensgebraad Diverse sausen Zaterdag 16 september 2000 van 18 tot 21 uur Zondag 17 september 2000 van 11 tot 15 uur ZaalDe Roos, Geraardsbergsestraat 121, Ninove Ten voordele van het Kerstfeest SP-CSC-Pollare Zondag 1 oktober 2000 van 11.30 tot 15 uur Parochiezaal Centrum - Pollare Menu Steak of ossetong Diverse sauzen Volwassenen 400 fr. Kinderen 250 fr. Iedereen is hartelijk welkom Debatavond te Aalst De afdelingen CC Gijzegem en CC Links Bergop organise ren op dinsdag 19 september 2000 om 19.30 uur in het Volkshuis, Houtmarkt 1 te Aalst een debatavond met als thema "Extreem-rechts in Vlaanderen (Vlaams Blok). Met deze debatavond wil de Culturele Centrale het gevaar beklemtonen dat uitgaat van extreem-rechts (het Vlaams Blok) voor de algemene welvaart (ons uniek sociaal systeem brengt België op de derde plaats van alle landen ter wereld qua het kleinste percentage armen). onze burgerlijke vrijheden. Panel Johan Dumortier en Herman Van Herzeele. De geschiedenis leert ons dat we tijdig extreem-rechts moe ten stoppen Eetfestijn te Brakel De CSC-afdeling Brakel heeft het genoegen U uit te nodigen op het groot eetfestijn op zondag 24 september 2000 vanaf llu.30 tot 14u.30 in K.T.A., ingang Wielendaal- straat te Brakel. Op het menu staat Aperitief Kalkoenfilet "fine champag ne" met fruit kroketten of ossetong in Madeirasaus en kroketten. Volwassenen betalen 400 fr. en kinderen tussen de 3 en 12 jaar 200 fr. Kinderen onder de 3 jaar eten gratis. Iedereen is van harte welkom Dansavond in St.-Lievens-Esse Op zaterdag 7 oktober 2000 vanaf 21 uur organiseert CSC Sint-Lievens-Esse haar Derde Dansavond in de zaal "Ter Biest" met muziek uit de jaren '50, '60 en '70. De toegang bedraagt 100 fr. en iedereen is hartelijk welkom. Taartenslag SW-Aalst Op 30 september 2000 richt de SVV Aalst haar jaarlijkse taartenslag in. Voor de prijs van 180 fr. bekomt u een heer lijke taart, een keuze hebt u ook in overvloed! Ons gamme bestaat uit: rijst-, flan-, kriek-, abrikoos-, appel en franchipanetaart. Aan u de keuze! U kunt uw taart gerust komen afhalen in het lokaal Bond Moyson, Geraardsbergsestraat tussen 13 en 17 uur, of aan huis laten bestellen. Bestellen kunt u bij de be stuursleden en tel. bij Moni que Delouvroy 053-70.52.44. Het Schepencollege gaf aan aanneming Algrobo te Laarne opdracht de werken voor de aanleg van een ontsluitingsweg binnen het B.P.A.-Pollarestraat, aan te vangen op 25 september a.s. Uiteindelijk is er een oplossing gekomen voor de ja renlange procedure tot verwerving van de noodza kelijke gronden. Een opluchting voor de aanpalende inwoners van de Pollarestraat en Brusselstraat om een ontsluiting te hebben en eventueel een garage te kunnen bou wen. X Op ons nieuw verzoek heeft Minister Steve Stevaert bij brief van 04.09.2000 laten weten dat hij zijn diensten opdracht heeft gegeven om eerstdaags te starten met de aanleg van fluister asfalt op de N45, ter hoogte van het kruispunt "Den Doornte Nino ve. Na lang aandringen is hier ook uiteindelijk reeds een eerste deel van oplossing voor de geluidsover last bekomen. De bewoners van Groeneweg, Denderhoutembaan en een deel Ter Duyst zullen tevreden zijn. X Het kruispunt N8/N255 aan de Sint-Theresiakerk te Ninove wordt heraangelegd tot een rond punt. Op ons verzoek werd een aangepast onteigeningsplan opgemaakt door de afdeling Wegen en Verkeer, waarbij de 2 woningen, rechts aan de Edingsesteen- weg, mee zouden onteigend worden. Opdracht werd gegeven aan het aankoopcomité voor deze verwer vingen. Wij wachten nu nog op de prijsvraag van de Kerk fabriek tot toewijzing van de sloop van de oude "Nieuwe Kerk". De "Nieuwe Kerk" is ondertussen in gebruik en "ingewijden" vertelden mij dat het een pracht van een realisatie is. Te noteren dat mocht de parochie ooit verdwijnen - werd over eengekomen aan dit prachtige gebouw een burger lijke bestemming te geven. Het voorbije weekend zijn de kandidatenlijsten voor de gemeenteraadsverkiezingen ingediend. Naast onze SP-lijst werden lijsten ingediend door VLD, het Blok, Agalev, Banier en de kartellijst CVP-VU. De SP-kandidatenlijst is al zeggen wij het zelf— de beste der ingediende lijsten. 18 vrouwelijke kandidaten, waarbij het rits-systeem maximaal werd toegepast én met een waardevolle vrouwelijke lijsttrekker. Vervolgens hebben wij een goed evenwicht tussen ervaren en jonge kandidaten (19-12), waarin de uit tredende mandatarissen van gemeenteraad en OCMW hun belangrijke rol blijven spelen. In on derling overlef heeft Jean-Luc Franchet aanvaard om zich te reserveren voor de Provincieraad, omdat wij maximaal de spreiding van mandaten willen doorvoeren. Naast het feit dat in verhouding de deelgemeenten goed vertegenwoordigd zijn, hebben wij ook enkele "specifieke" nieuwe kandidaten die de meerwaarde van de SP-lijst weerspiegelen De nog voorbehouden 11de plaats hebben wij ten slotte ingevuld met de kandidatuur van Frans Soe- taert uit Voorde. Frans is de man die steeds behulp zaam is, waar nodig. Zonder écht op de voorgrond te staan, sant hij doet het échte veldwerk niet uit leggen, maar doen. Op het sociale vlak en in de sport. Beter konden wij niet kiezen Jacques TIMMERMANS

Voor Allen | 2000 | | pagina 15