REGIONAAL Investeringsprogramma Openbare Werken en Patrimonium 200 te Geraardsbergen Mei-avondfeest te Geraardsbergen ATB Geraardsbergen op de sportieve toer 12 20 april 2001 - "Voor Allen" Jaarlijks stelt de stad een be drag ter beschikking voor de renovatie en het buitengewoon onderhoud van de gemeente wegen en het stadspatrimoni- um. Het stadsbestuur tracht hierbij een maximum betoela ging te bekomen door o.a. sa men te werken met andere be sturen of het afsluiten van een investeringsprogramma of convenant. Bij het ontwerpen van nieuwe projecten en renovatiewerken wordt veel aandacht besteed aan efficiëntie, duurzaamheid en kwaliteit. De wegeniswer- ken staan aldus in het teken van de verkeersveiligheid, de veiligheid van de zwakke weggebruikers, de verfraaiing van de stads- en woonkernen, het scheiden van regenwater en afvalwater en het zuiveren van dit laatste. De renovatie van de stadsge- bouwen kaderen o.a. in het nieuw functioneel gebruik er van. Op maandag 30 april 2001 om 20 uur heeft het traditionele mei avondfeest plaats in de zaal "In de lelie", Denderstraat 33-35 te Ge raardsbergen. Op het programma: - verwelkoming met aperitief - koude schotel - 1 Mei toespraak door Dirk Van Der Maelen, Volksvertegenwoordiger en SP-fractieleider - muzikale omlijsting met "De Slagerij van Schoonderhaege" - gezellig samenzijn In het kader van het 1 mei-thema 2001 "Gelijke kansen voor ieder een werd voor de muzikale omlijs ting een beroep gedaan op de be- Projecten Verfraaiing stadscentrum 1Volledige heraanleg Weve rijstraat gescheiden riolering, bredere aangename voetpa den, parkeerstroken, asver- schuiving, accentpleintje t.h.v. het Administratief Centrum. 2. Volledige heraanleg Gast huisstraat, deel Verhaegelaan - Grotestraatgescheiden riole ring, bredere voetpaden, par keerstroken, accentuering in gang ziekenhuis. 3. Frans Renswijk heraanleg voetpaden en binnenpleintje. 4. Opstellen ontwerp Markt, Vesten, Stationsplein, Gast huisstraat (deel 2). Verfraaiing woonkernen 1. Dorpskom Ophasselt (in uitvoering) 2. Appelstraat (in uitvoering) 3. Dorpskom Zandbergen 4. Dorpskom Schendelbeke 5. Pleintje aan 't sas in Ide- gem. woners van het dagcentrum Schoonderhaege, die dagopvang biedt aan volwassen personen met een mentale handicap. Na scholing van één van de begeleiders inzake percussie, werd nagegaan wat de mogelijkheden en interessen waren bij de bewoners. Na een oefenpe riode op plastieken vaten bleek al gauw dat het ritmegevoel aanwezig was. De wekelijkse repetities op het dagverblijf en de occationele op tredens buitenhuis ondersteunden elk op hun manier het resultaat dat mag gezien en gehoord worden. De deelname bedraagt: 150 fr. Inschrijven kan via het secretariaat van Dirk Van Der Maelen, tel. 054- 41 02 03. Rioleringswerken (in het kader van waterzuivering) 1Weverij straat 2. Gasthuisstraat (deel 1) 3. Aansluiting Ophasselt (in samenwerking met Aquafin) 4. Collector Zandbergen - An kerstraat (in samenwerking met Aquafin) 5. Collector Zandbergen - Lestpolder (in samenwerking met Aquafin) 6. Opstellen ontwerp - collec tor Moerbeke - Dreef - Kop- penhollestraat - Groendal (in samenwerking met Aquafin), Pijlekaartstraat en Gasthuis straat (deel 2). Aanleg fietspaden 1Zakkaai (uitgevoerd door AWZ) 2. Turfstraat - Jonkerstraat 3. Opstellen ontwerp: Moene- broekstraat - Bildeken - Cure- goed. Aanleg voetpaden 1Uitgevoerd of in uitvoering: Met PI aan tafel te Geraardsbergen Het PI, het Progressief Initiatief Geraardsbergen, Bram De Geeter, Lindey Van Den Bossche, Geert De Chou, Eric Martens, Els Du Chau, Dries De Geeter, Jens Hey- man en Tessa Neckebroeck, nodi gen u en uw familie uit op hun eer ste spaghetti-avond op zaterdag 28 april 2001 van 18 tot 21.30 uur in de feestzaal 'De Reep', F. Cauwel- straat te Geraardsbergen. Kaarten zijn te verkrijgen bij de Pi-leden of via: www.pig.be. Iedereen is zeer hartelijk welkom De Maretak Geraardsbergen Het Dienstcentrum "De Maretak" van het OCMW-Geraardsbergen nodigt U uit op donderdag 26 april 2001 om 14-30 uur voor een infor matienamiddag rond "dementie". Een medewerking van het Oost- Vlaams centmm voor de dementie - Paradox - geeft uitleg en ant woord op uw vragen rond demen tie. Plaats en afspraak Groteweg 27 te Geraardsbergen. Alle senioren zijn van harte welkom! Kastanjestraat, Zarlardinge- straat, Kanakkendries, Reke straat, Bovenkassei. 2. Heirweg - Bareelstraat. 3. Neerstraat 4. Pauwelstraat 5. Alfonslaan 6. Lestpolder en Peperstraat 7. Zikastraat (rest) 8. Majoor van Lierdelaan (in uitvoering) 9. Ninoofsestraat (deel 1) 10. Vloerzegemweg 11. Volderstraat (deel 1) 12. Kuiperstraat 13. IJsbroekstraat 14. Godsbergstraat Aankoop machines 1Veegmachine 2. Klepelmaaier met tractor 3. Containervrachtwagen Renovatie gebouwen 1Reeds uitgevoerd Manne- kenpismuseum en toeristisch infokantoor en ontvangstruim te 2. Raadzaal en schepenzaal stadhuis 3. Halle en trouwzaal stadhuis Curve Bowl Op zaterdag 21 april 2001 no digt ATB De Natuurvrienden Geraardsbergen al zijn leden en sympathisanten uit voor een namiddag ATB-Curve Bowl in de Stedelijke Sport zaal 'De Kriebel', Grote weg 23 (achter de Rijkswachtka zerne) te Geraardsbergen van 14 tot 17 uur. Daarna gezellig samenzijn bij een natje en een droogje. Allen op post. 4. Werkwinkel Vredestraat (stadhuis) 5. Verdere renovatie: muziek academie en politiekantoor 6. Wijklokaal Ophasselt 7. Wijklokaal Zandbergen 8. Wijklokaal Nieuwenhove 9. Gebouwen centrale be graafplaats. Renovatie kunst patrimonium (schilderijen). Administratief Centrum en Stadhuis Restauratie monumenten 1Gevels en ramen abtenhuis 2. Dierkost 3. Trappen stadhuis 4. Betoelaging restauratie li berale Kring (Markt) en huis Van Trimpont (Vredestraat). 5. Buitengewone herstelling kerk Onkerzele en Vloerze- gem, elektriciteit en CV ker ken Nieuwenhove en Waarbe- ke. Freddy De Chou Mattentaarten- tochten Op zondag 22 april 2001 ne men we in groep deel aan de jaarlijkse 'Mattentaartentoch- ten' van de 'Padstappers'. We verzamelen om 13 uur aan het Volkshuis, Markt 15 te Ge raardsbergen. Er is keuze tussen 6-8-12 km. langs het pittoreske stadscen trum, de Muur en het natuur reservaat de 'Rietbeemd'. Trek ook eens je wandel schoenen aan en kom met ons mee GELIJKE KANSEN VOOR IEDEREEN 1 mei 2001

Voor Allen | 2001 | | pagina 12