DE NIEUWE PENSIOENREGELINGEN SW-Geraardsbergen kookt voor alleeneters SP-Groot Haaltert opnieuw gestart Frank VANDENBROUCKE, "Voor Allen" - 20 april 2001 13 CC Links Bergop op reis De SVV-afdeling Geraards- bergen nodigt u allen uit naar een infonamiddag op zondag 22 april 2001 om 15 uur in de feestzaal "Bond Moyson", Vredestraat 41 (ingang langs de Bokerstraat) te Geraards- bergen. Een gezonde voeding is es sentieel voor een gezond le ven. Niet alleen de hoeveel heid is hierbij van belang, maar ook de verscheiden heid. Ons lichaam heeft voor zijn opbouw, herstel en wer king nl. eiwitten, vetten, koolhydraten, mineralen, vi taminen en water nodig. Een tekort aan een van deze stoffen eist op lange of korte termijn zijn tol. Vaak heerst de opvatting dat het bereiden van een gezonde maaltijd veel tijd en inspan ning vraagt. Het lijkt daarom niet steeds evident om aan de slag te gaan. Slechte voe dingsgewoonten of een snelle zoete hap zijn dan al te vaak het alternatief. Bovendien ondervindt wie kookt voor één persoon vaak een aantal praktische hinderpalen. De voedingsmiddelen worden té vaak in grote porties ver kocht. Kookboeken vermelden meestal ingreiënten voor 4 personen. Tijdens deze activitéit gaan we samen op zoek naar alter natieven voor de té grote por ties en geven we u tal van suggesties voor lekkere, ge zonde en snel klaar recepten voor één persoon. Daarom deze infonamiddag onder de leiding van Hilda De Koninck en Carina Van Espen. Verder staat er op het pro gramma de gebruikelijke koffietafel, de tombola en een gezellig samenzijn. De deelname bedraagt 100 frank (onthaal en infomap in begrepen). Iedereen is welkom. De Krakeling Geraardsbergen De Foto- en Diakring 'De Krakeling' Geraardsbergen stelt op zaterdag 28 april 2001 om 20 uur in het 'Koetshuis' van de St.-Adriaansabdij, Abdijstraat 10 te Geraardsber gen, het 'Diasalon 2001' voor. Op het programma een reeks van de leden met een geva rieerd programma met reisin drukken, net als digitale foto grafie. Alle reeksen zijn in overvloei ing en met aangepaste mu ziek. Tijdens de pauze is er gele genheid tot verfrissing. De toegang is gratis. Eetfestijn SP-Aalst- Centrum Op zaterdag 5 mei 2001 van 11.30 tot 14.30 uur en van 17 tot 21.30 uur nodigen de SP- Aalst-Centrum en de SP-ma- nadatarissen Gracienne Van Nieuwenborgh, Dirk De Meerleer, Patrick De Smedt, Eddie Monsieur, Roger D- Hondt en Johan Van Biesen, U en Uw familie uit op het 'Jaar lijks Eetfestijn' in de Louis Paul Boonschool, Leuven straat 37 te Erembodegem. Menu: - Soep als voorgerecht - Goulash of Ballekens in to matensaus als hoofdgerecht - Taart als dessert. De deelname in de onkosten bedragen 375 fr. (volwasse nen) en 200 fr. (kinderen). Iedereen is van harte welkom. SW-Aalst: Eetstoornissen Anorexia en boulemie zijn eetstoornissen die een grote groep mensen treffen. Vooral .vrouwen, maar ook tieners en schoolkinderen zijn slacht offer van het slankheidsideaal. Wat drijft hen ertoe zo ex treem te diëten dat zij hun le ven en gezondheid in gevaar brengen? Zijn het de hoge ei sen van de maatschappij, de media, emotionele gebeurte nissen? Op deze vele vragen rond dit onderwerp wordt er tijdens de info-avond door een deskundige antwoord gege ven. SVV-afdeling Aalst nodigt u allen uit op een info-avond op maandag 14 mei 2001 om 20 uur in de feestzaal Bond Moyson, Geraardsbergsestraat 69 te Aalst. De voordracht wordt gegeven door Ellen Moens. De deelname bedraagt 100 fr. (onthaal infomap inegre- pen). Inschrijven kan tot 7 mei 2001 bij de bestuursleden en op het SVV-secretariaat, De Colfmaeckerstraat 11 te Zotte- gem, tel. 09-364 99 13. Brugge meer dan kant en be gijnen. Een bezoek aan Brug ge onder de leiding van Roel Jacobs biedt een onverwachte en nieuwe kijk op de geschie denis van Brugge en de Brug gelingen. Het boek dat Roel Jacobs re cent over Brugge en zijn in woners publiceerde, kreeg ook in het buitenland veel aandacht. Meer zelfs, sommi gen bleken aanstoot te nemen aan de wijze waarop Roel Ja cobs vastgeroeste begrippen over Brugge onderuit haalde. Om deze uitstap prettig af te ronden is er voor 's avonds een gezamelijke maaltijd voorzien in 'De Schilder' op het Van Eyckplein. De reis heeft plaats op woens dag 20 juni 2001 met vertrek aan het Volkshuis, Markt te Zottegem om 13 uur. De deelname bedraagt 1.200 frank (autocar, gids en avond maal inbegrepen). Inschrijven kan door betaling aan de bestuursleden van CC Links Bergop of door storting van 1.200 fr. op rekening 142- 0637182-14 van CC Links Bergop. CSC De Rank - SP Aalst - Centrum Vrijdag 20 april 2001 om 20 uur Volkshuis, Houtmarkt 1 - Aalst INFO-AVOND Inleiding: Minister van Sociale Zaken Pensioenen in het Algemeen, het Zilverfonds, het Inkomens Garantie voor Ouderen (IGO) Toegang gratis - iedereen is welkom GELIJKE KANSEN VOOR IEDEREEN 1 mei 2001 Op dinsdag 20 maart 2001 bracht het nieuwe federaal be stuur een bezoekje aan de afdeling GROOT-HAALT ER L Op de foto ziet u van links naar rechts: Schepen van Sport Paul Van der Straeten, Federaal Voorzitter Dirk Van Der Maelen, SP-voorzitter Groot-Haaltert Patrick Van Snick en Federaal Secretaris Chris Vancoppenolle. Op bovenstaande foto ziet u het nieuwe bestuur van SP Groot-Haaltert, weliswaar onvolledig. Van links naar rechts ziet u: Eric Houtman, Marie-José Tas, Ivan Andries, Eliane De Leeuw, Paul Van der Straeten, Dieter Vereeken, Guy Rimbaut, Rik Mallefroy, Danny Van Den Steen, Patrick Van Snick, Bart Muylaert, Laurent Vermassen en Roland Rim baut. SP

Voor Allen | 2001 | | pagina 13