Jaarlijks Steak- Visfestijn Eetfestijn SP Zwalm SP-Denderleeuw J De Canzonissima's in Geraardsbergen Vrienden Ondereen Gijzegem De Sint komt ook met Pasen in Zwalm Academische zitting 8 mei-comité Ronse "Voor Allen" - 4 mei 2001 Het is geweten dat de afdeling SP-Zwalm tot de kansarme af delingen behoort van onze fe deratie. Om hier verandering of liever verbetering in te brengen doen wij een warme oproep naar alle afdelingen van onze federatie, maar voor namelijk naar onze natuuraf- delingen. Onze spaghetti avond gaat door op vrijdag 25 mei vanaf 19 u. in de refter van de Gemeenschapsschool 'De Zonnewijzer', Zwalmlaan 3 te Zwalm. Voor ocharme 250,- Bef. wordt U een over heerlijke spaghetti, naar belie ven, aangeboden. Liever iets anders Geen nood Er wordt ook gezorgd voor een goed gevulde koude schotel aan de redelijke prijs van 350,- Bef., maar het is wel noodzakelijk om voorafgaandelijk in te schrijven of over kaarten te beschikken. In Zwalm zijn de wonderen de wereld niet uit. Sinterklaas verzorgt er met Pasen een gratis feest voor al le burgers van de gemeente. Eitjes voor de kleintjes en kof fie met gebak voor de grotere. De Sint is hier in wezen na tuurlijk de goede burgervader van Zwalm. Naast dit gebeuren, volgt er later natuurlijk het enige echte gratis Sinterklaasfeest, het De jaarlijkse academische zit ting van het Ronsese 8 mei comité vindt plaats heden avond 4 mei om 19 uur in de trouwzaal van het Stadhuis te Ronse. Vier eminente sprekers, met name Barones Els Witte (ere- rector van de VUB), Prof. Dr. Mare Elchardus (zowat be schouwd als de 'huissocio- Kaarten kunnen bekomen worden bij: Tack Eliane, Spoorweglaan 27 - Moreels Alfons, Kouteren 60 - Mo reels Patrick/Claus Inge, Bor- stekouterstraat 49 - Bousard Margriet, Moldergem 43 - Du- pont Mario, Steenweg 66 - Roobroeck Marnix, Stations straat 42. Ook per e-mail kunt u terecht hetzij a.moreels@belgacom.net of p.moreels worldonline.be Van deze gelegenheid wordt gebruik gemaakt u eveneens uit te nodigen eens een be zoekje te brengen aan de web site van SP-Zwalm hetzij via de nationale website van de SP of rechtstreeks: spzwalm@hotmail.com Alvast aan allen hartelijk wel kom! gratis seniorenfeest, de atten ties ter gelegenheid van moe der- en vaderdag, gratis wijn met nieuwjaar en we zou den te ver uitwijden. Koppel dit aan een gedreven 'dienstbetoon' en we zijn weer een stapje dichter bij de ver klaring waarom Zwalm blau wer kleurt dan blauw. Leve het populisme SP Zwalm loog' van de SP), Mare Spruyt (historicus) en Dr. H. Mielants (verbonden aan het Gentse Universitair Ziekenhuis). Zij zullen elk hun eigen visie op het extreem-rechtse ge dachtegoed belichten en zich de vraag stellen hoe men het een halt kan toeroepen. Iedereen is van harte welkom. SP Moerbeke-Viane dankt De SP-afdeling Moerbeke- Viane, Voorzitter Danny De Pelseneer en gemeenteraadslid Lindy Van Den Bossche, dan ken de talrijke deelnemers aan hun eerste eetfestijn van de vernieuwde SP-kern. Onder de talrijke deelnemers aan de tombola werden de vol gende winnaars uitgeloot 1Reygaert-Salman 2. Luc De Smet 3. Peter Herregodts 4. Godaert-Temmerman Proficiat en tot volgend jaar. Cursus Djembé te Geraardsbergen Na het ruime succes van vorig jaar herneemt het CC De Abdij te Geraardsbergen een cursus basisinitiatie Djembé voor jon geren en volwassenen. Het aanleren van de basisslagen op de Afrikaanse trom heeft plaats op 16-23 en 30 mei en op 6-13 en 27 juni 2001 in het Koetsen- huis, Abdijstraat 10 te Ge raardsbergen. De prijs voor de volledige cur sus bedraagt 1.800 fr. met eigen Djembé en 2.400 fr. (huur Djembé inbegrepen). De uurregeling is als volgt vastgesteld: -basisinitiatie van 18 tot 20 uur - vervolmakingscursus van 20 tot 22 uur Inschrijven kan in het CC De Abdij, tel. 054-41 13 94. Belotavond te Denderleeuw De SP-Denderleeuw organi seert op vrijdag 4 mei 2001 een belotavond in café 't Gemeen tehuis, Parochiestraat te Idder- gem. Er is 5.000 fr. voomit inleg. Inschrijven doe je vanaf 19 uur. Aanvang kaarting om 20 uur. Iedereen van harte welkom. JS Denderleeuw De croque- en spaghettislag van de JS was een succes. Na vorig jaar in de problemen te zijn geraakt door de (niet ver wachte) grote opkomst, bereid den zij zich dit jaar veel beter voor. Ze hebben het geweten. 401 eters op een uurtje of vier, dat kan tellen. De croques waren op en de spaghetti bijna ook. Iedereen tevreden, de eters, de werkers, behalve een enkeling die vond dat de voorzitter niet had moeten werken aan de kas sa (maar dat zei hij om te la chen). Na dit harde werken werd er nog eens goed doorgezakt, zo dat de pijn in de ledematen ver dween (of bij sommigen veran derde van plaats). We wensen iedereen te danken die ons alweer steunde Hieronder vindt U de uitsla gen en rangschikkingen van de maandelijkse bakschieting en kaarting van de maand april 2001 Bakschieting 1Verberckmoes Leona 800 2. Van Zande Christiane 690 3. Van Malderen Julienne 680 4. Boon Ivonne 680 5. De Vleeschouwer M. 540 Rangschikking 1Van Zande Christ. 2.430 2. Lewtschenko Olga 2.170 3. Van Malderen Jul. 2.160 Het Cultureel Centrum 'De Abdij' Geraardsbergen, nodigt iedereen uit voor het optreden van de 'Canzonissima's' op zaterdag 12 mei 2001 om 20 uur in het Arjaantheater, Zon nebloemstraat te Geraardsber gen. Marijn Devalck (Boma uit FC De Kampioenen), Loes Van den Heuvel (Carmen uit FC De Kampioenen), Wanda Op zondag 20 mei 2001 orga niseert het ABVV een mani festatie-betoging te Brussel voor meer koopkracht voor werklozen, gepensioneerden en mindervaliden door wel- vaartse sociale uitkeringen. - De pensioenen en andere uit keringen moeten de gemiddel de jaarlijkse loonsverhogin gen buiten de index volgen. - De aanpassing moet jaarlijks en automatisch gebeuren. 4. Vermeiren M.-J. 2.150 5. Boon Ivonne 2.130 Kaarting 1Vercauteren Christ. 330 2. Van Driessche Ivonne 314 3. Buyl Christiane 301 4. Van De Velde Jeanine 290 5. Hooge Domien 288 Rangschikking 1Van De Velde Jean. 1.239 2. Dierickx Achiel 1.177 3. Hooge Domien 1.150 4. Vercauteren Christ. 1142 5. Boeykens Hermin 1.133 Leona Verberckmoes Joosten (De Familie Backel- jau) en Jeroen Maes nemen u terug mee naar de jaren '60 en '70 met hun Vlaamse med leys. Kaarten aan 450 fr. (CJP en +3Pas: 400 fr.) zijn te beko men in het CC De Abdij. Ab dijstraat 10 (poortgebouw) te Geraardsbergen. Tel. 054-41 13 94. - Een inhaaloperatie voor reeds verloren koopkracht van tenminste 3% op 1 januari 2002. ABVV Zuid-Oost-Vlaanderen organiseert gratis busvervoer. Voor verdere informatie en in schrijvingen kan u steeds te recht bij het ABVV Zuid- Oost-Vlaanderen, Houtmarkt 1 te Aalst, 053-78 78 78 (An ne Marie Van De Keere). Socialistische Club voor Vrijetijdsbesteding Aalst Zaterdag 19 mei 2001 van 10 tot 18 uur Zondag 20 mei 2001 van 10 tot 18 uur Feestzaal 'Volkshuis' 2' verdieping Houtmarkt 1 (ingang langs Sterrestraat) - Aalst Hobbytentoonstelling 'HANDWERKEN' Ter gelegenheid van hun 30-jarig bestaan stellen de leden van de Hobbyclub hun prachtige handwerken tentoon. Met de medewerking van 'Denderend Aalst'. V nodigt je graag uit op hun Zaterdag 12 mei 2001 vanaf 17 uur Zondag 13 mei 2001 vanaf 11.30 uur Koninklijk Atheneum Kouterbaan te Denderleeuw ABW Manifestatie-betoging te Brussel

Voor Allen | 2001 | | pagina 11