Eetfestijn SP Zwalm Ook dit jaar terug een schitterend mei-avondhappening te Zottegem Hobbytenloonstdling'HANDWERKEN' Ombudsdienst CSC-Wijk<lub Stookt Wat is de situatie van zone-vreemde woningen Socialistische Club voor Vrijetijdsbesteding Aalst Seniorenraad Ronse organiseert "stadswandeling" op 30 mei 2001 12 18 mei 2001 - "Voor Allen" Het is geweten dat de afdeling SP-Zwalm tot de kansarme af delingen behoort van onze fe deratie. Om hier verandering of liever verbetering in te brengen doen wij een warme oproep naar alle afdelingen van onze federatie, maar voor namelijk naar onze naburige afdelingen. Onze spaghetti avond gaat door op vrijdag 25 mei vanaf 19 u. in de refter van de Gemeenschapsschool 'De Zonnewijzer', Zwalmlaan 3 te Zwalm. Voor ocharme 250,- Bef. wordt U een over heerlijke spaghetti, naar belie ven, aangeboden. Liever iets anders Geen nood Er wordt ook gezorgd voor een goed gevulde koude schotel aan de redelijke prijs van 350,- Bef., maar het is wel noodzakelijk om voorafgaandelijk in te schrijven of over kaarten te beschikken. Op woensdag 30 mei 2001 or ganiseert de stedelijke advies raad voor senioren een geleide stadswandeling in het centrum van Ronse. Bijeenkomst om 14 uur aan de Sint-Hermeskerk waar de stadsarcheoloog uitleg zal ver schaffen over de aan gang zijnde opgravingen. Nadien vertrekken we, vergezeld van een gids, voor een korte wan deling langsheen de steegjes Het bestuur van CSC-Wijk- club Stookt wil op een laag drempelige manier een perma nente dialoog met de samenle ving aangaan, en daarvoor ne men we de nodige tijd en energie. Om dit efficiënt te la ten verlopen, werd er een om- budsdienst ingericht in het "Volkshuis", E. Solvaystraat 37, 9600 Ronse. Wanneer Iedere eerste zondag van de maand vanaf 10 u. tot 12 u. Iedereen kan er met zijn vra gen terecht. Heb je problemen met je voet pad Geluidsoverlast Waar vraag je een bouwaanvraag aan Wat kost de tussenkomst van Kaarten kunnen bekomen worden bij: Tack Eliane, Spoorweglaan 27 - Moreels Alfons, Kouteren 60 - Mo reels Patrick/Claus Inge, Bor- stekouterstraat 49 - Bousard Margriet, Moldergem 43 - Du- pont Mario, Steenweg 66' - Roobroeck Marnix, Stations straat 42. Ook per e-mail kunt u terecht hetzij a.moreels helgacom.net of pmoreels worldonline .be Van deze gelegenheid wordt gebruik gemaakt u eveneens uit te nodigen eens eten be zoekje te brengen aan de web site van SP-Zwalm hetzij via de nationale website van de SP of rechtstreeks: spz walm hotmail.com Alvast aan allen hartelijk wel kom! in de wijk Prinskouter. In deze wijk is ook het nieuwe "jeugdhuis" gelegen. Een ge legenheid voor ons om ook daar een kijkje te nemen. We sluiten er af met een kof fie. U ziet, het is niet alleen een rijk gevuld programma, maar tevens ook zeer leerzaam. Alle senioren, op post Suzy Arijs de ombudsdienst De moeite van een briefje te schrijven of een afspraak te makten, meer niet. Kom dus naar het Volkshuis op de vastgestelde datum, en u wordt er geholpen. U kan zich wenden tot de ombudsdienst CSC-Wijk- club Stookt per post: Marin Den Haerinck J. Wautersplein 1 9600 Ronse per fax: 055-21 03 04 per e-mail: masure.ingrid@skvnet.be U kan zich ook aanmelden in het Volkshuis, E. Solvaystraat 37 te Ronse. SP-Sint-Lievens- Esse op stap De SP-afdeling Sint-Lie- vens-esse organiseert i.s.m. CSC-SVV-ABVV een daguitstap naar de Kasteel-tuinen van Sis- singhurst in Kent. Deze prachtige reis gaat door op zaterdag 2 juni 2001 met een bezoek aan de Kasteeltuin van Sis- singhurst en het dorpje Rye in het Zuid-Oosten van Engeland. Het vervoer wordt georga niseerd met de bus en de Shuttle. De deelname bedraagt 1.425 fr. (zonder tuineb- zoek 985 fr.). Inschrijven bij Leo De Ridder, 054-50 44 95. Gemeenteraad te Zottegem De Zottegemse gemeente raad vergadert op maan dag 21 mei a.s. om 19u30 in de Ridderzaal van het Egmontkasteel. Aan de agenda staan on dermeer de aanpassing van de presentiegelden, de be- grotings- en jaarrrekening 2000 en de begroting 2001, alsook het jeugd werkbeleidsplan 2001. Zoals steeds is deze ge meenteraadszitting toe gankelijk voor het publiek. OCMW-raadsleden te Denderleeuw De OCMW-fractie van SP-Denderleeuw is nu volledig. Sonja De Pelsmaeker leg de reeds vroeger de eed af. Na de laatste gemeente raad was het de beurt aan de drie andere raadsleden. Roger Cobbaert, Lieven Vernaillen en Allan Moock legden hun eed af voor de burgemeester. Hiermee is de OCMW- fractie volledig. We wensen onze vier man datarissen proficiat en suc ces in hun nieuw engage ment. SDK SP-Faluintjes dankt! Gemeenteraadslid Dylan Casaer, ocmw-raadslid Tommy De Kimpe en de SP-Faluintjes bedanken langs deze weg de 530 sympathisanten die op 21 en 22 april 2001 naar hun eetfestijn kwamen. Ook bedanken zij langs deze weg de vele helpers. Maandag 30 april laatstleden was het weer zover... de mei avond-happening welke sedert een paar jaar plaatsvindt in stadszaal 'Rhetorica' leek te rug een voltreffer te worden. Ondanks het druilerige april weer kwamen een kleine 200 sympathisanten af op de uit nodiging tot deze viering van onze strijddag. Frits Vanden Heuvel - stand- up comedian - opende de avond met zijn programma "Frits Vanden Heuvel pleegt cabaret'". Na dit optreden na men onze SP-voorzitter André Van De Casteele en Burge meester Herman De Loor het woord. In hun speechen werd teruggeblikt op de voorbije gemeente- en provincieraads verkiezingen alsook werd het politiek beleid in onze Eg- Met de goedkeuring van een nieuw decreet op de ruimtelijke ordening in het Vlaams Parlement, werd de problematiek van de 'zone-vreem de' woningen onder vernieuwde aandacht gebracht. Vele gezegden en meningen ter za ke doen de ronde. Dikwijls tegengesteld en onge grond. Daarom organiseert de CSC-SP- GROOT-NINOVE op vrijdag 18 mei 2001 om 20 u. een Voorlich tingsvergadering over deze pro blematiek. Deze info-avond zal doorgaan in de refter van de Stedelijke Basis school te Denderwindeke. montstad - met duidelijke so cialistische inslag - toegelicht. Na het gedeelte in Stadzaal Rhetorica begaf het groot op gekomen publiek zich naar 'Het Volkshuis' op de Markt waar door de Zottegemse SP- Afdeling een receptie werd aangeboden De ideale gele genheid om een informele babbel met elkaar te maken over het nieuwe beleid te Zot tegem alsook over de toe komst van onze partij. Deze formule lijkt zeker voor herhaling vatbaar Het is na melijk de bedoeling van onze SP-afdeling om de band tus sen socialisme en cultuur op nieuw hechter te maken als ook om onze 1 -Mei-feest en - strijddag levendig te houden. Kurt De Loor -Wat is een zone-vreemde wo ning? - Hoe weet ik of mijn woning zo ne-vreemd is - Wa moet ik doen als mijn woning zone-vreemd is - Wat zijn mijn rechten en plich ten? Op deze en alle andere vragen zal een deskundig antwoord worden gegeven door Jacques Timmer mans, Vlaams Volksvertegenwoor diger en Voorzitter van de Com missie Ruimtelijke Ordening en Leefmilieu in het Vlaams Parle ment. Iedereen is van harte welkom Zaterdag 19 mei 2001 van 10 tot 18 uur Zondag 20 mei 2001 van 10 tot 18 uur Feestzaal 'Volkshuis' 2* verdieping Houtmarkt 1 (ingang langs Sterrestraat) Aalst Ter gelegenheid van hun 3$jarig bestaan stellen de leden van de Hobbyclub hun prachtige handwerken tentoon. Met de medewerking van 'Denderend Aalst'. Vs

Voor Allen | 2001 | | pagina 12