Met Jan Jan naar Salou, te gek ^ACTIVITEITENKALENDER-^ Dance en Rock Zottegem Sportdienst Geraardsbergen organiseert sportweken "Voor Allen" - 1 juni 2001 9 CSC-Ninove Zaterdag 9 juni 2001 vanaf 15 uur Volkshuis, Geraardsbergsestraat 119 - Ninove Gastronomie cultuur: degustatie nieuwe Hollandse maatjes De jaarlijkse CSC-klassieker bij uitstek: verser dan verse maatjesharing met jonge jenever of een frisse pint aan zeer democratisch prijsje. Niet te missen CSC-Vormingswerk Ronse Vrijdag 1 juni 2001 GROEPSBEZOEK AAN EUROPEES PARLEMENT TE BRUSSEL Begeleiding: Anne Van Lancker, Europees Parlementslid Info: CSC-Ronse, I. Masure, E. De Malanderplein 7 - 9600 Ronse, tel. 055/21.48.50 Fax. 055/21.03.04 Samenkomst aan het station Ronse om 8 uur Zondag 10 juni 2001 om 11.30 uur Zaal Casino MOEDER- EN VADERFEEST MET BARBECUE Menu: Worst, spek, kotelet, verse groenten, aardappel in pa pillot, enz. Gratis deelname voor de leden. Niet-leden betalen 300 Bef. en kinderen 150 Bef. Inschrijven tot 3 juni 2001 Tel. 055-31 43 69 Het was een traditie geworden dat een groep Groot Aalsterse socialisten jaarlijks 2 keer naar het zonnige Spanje reis den. Het ware dan ook zonde om een succesvol initiatief als de talrijke busreizen die kd. Jan De Bruecker inricht te la ten teniet gaan. Jan heeft met veel geduld de organisatie steeds weer op zich genomen. De vele kameraden die de uit stappen meemaakten, zijn hem ten zeerste dankbaar. Ik vond het dan ook een eer dat hij mij vroeg om deze reizen in zijn plaats in te richten. Ik maakte eerder reeds één editie mee, en was onder de indruk van de samenhang en de sfeer binnen de groep. De paasreis van 2001 had als bestemming Salou. We ver trokken op vrijdag 30 maart vanuit café Forum in Erembo- degem, jammer genoeg met een half uurtje busvertraging. Van daar naar café den Appel, en de bus was bijna vol. Slechts nonkeltje Eugene ont brak wegens slechte program matic. We arriveerden zater dagmiddag in hotel Belvedere waar een glunderende Jan De Bruecker de groep opwachtte. Na het middagmaal kreeg ie der de kans de buurt te ver kennen. Jan De Bruecker, luxegids ter plaatse begeleid de verder de groep op zijn aangename, gekende, kame raadschappelijke en gemoede- De Stedelijke Sportdienst van Geraardsbergen organiseert zoals voorheen tijdens de ko mende zomervakantie 2001 opnieuw de sportweken voor kleuters en jongeren. Tijdens de sportweken voor kleuters van 3 tot 6 jaar staat op het programma: kennisma- kingsspelen, balspelen, bos- spel, parkspel, crea, muziek, zwemmen, een uitstapje en lijke wijze. Hij had een voor treffelijk programma uitge stippeld met ietwat voor ieder een. Op zondag bezochten wij de Gitanomarkt in Bonavista, een aangename en gezellige markt met véél lingerie, een eerste kans voor de kooplustigen om de pesetas te laten rollen. In de namiddag werd een an der kuststadje, zijnde Hospita- let de 1'Infant aangedaan. Het merendeel van de groep van 62 trok mede, enkele zonne kloppers deden zich tegoed aan de zon, die reeds stralend aanwezig was. Op maandag werd het klooster van Santa Creus bezocht. Op dinsdag werd een ganse dag uitgetrokken voor een be zoek aan grootstad Barcelona. De ramblas zijn de moeite waard. Een kilometerlange straat, vol met attracties, ar tiesten, terrasjes, tapas, Cava, Sangria. Je moet er bij zijn om het te geloven. Woensdag en donderdag werden uitstappen naar Taragonna gedaan. Zo wel de archeologische om loop, de Rambla Nova als de calla Mayor met kathedraal en de plaza del Fuente met Ayun- tamento, waren indrukwek kende bezienswaardigheden. Ook de markt werd druk be zocht door de medereizigers. Eén spijtig voorval was de diefstal van de geldbeugel van onze Jeanine De Cabooter. nog veel meer. Tijdens de sportweken voor jongeren maken ze kennis met floorball, base-ball, atletiek, badminton, mini-golf, zwem men en nog veel meer. Boven dien gaan alle deelnemers een namiddag in-line skaten naar Rollerland in Aalst. Praktische info De kinderen worden begeleid door pedagogisch geschoolde monitoren. De deelnemers begeven zich 's ochtends naar het Stedelijk Sportstadion, Zonnebloem straat 5 (kleuters) of Stedelij ke Sportzaal De Veldmuis, F. Cauwelstraat 39 (jongeren). De activiteiten starten om 9 uur en eindigen omstreeks 16 uur. Er is opvang voorzien vanaf 8.30 tot 16.30 uur door de monitoren. We hebben ook een aantal at letische prestaties in het zwembad kunnen meemaken. Zeer indrukwekkend en hals brekend. Tot slot ga ik enkele passages uit het dagboek van Jeanine De Cabooter meegeven: Vrijdag 30 maart: Jan was niet gerust waar de bus bleef. Nonkeltje was ver mist. Gelukkig dat er telefoon bestaat, tante Rita was zo be zorgd. Vijf uur in de ochtend: stop plaats, geen WC. De broeken af en achter de struiken ge plast onder oog van Jantje. Na de plas in de struiken stond De Vylder zijn voordeur open. Opgepast van de vogel die gaat vliegen. Zaterdag 31 maart: De reis gaat voort. Ons spel wordt nat gespoten tegen mond- en klauwzeer (ze be doelt de banden van de auto car). Hete kussen uit Salou van Jan De Bruecker. Mijn hartje klopte wild. Zondag 1 april: Jan heeft me uit mijn bed ge trokken met als getuige Gode- lieve... Enkele leuke anekdotes uit een aangename weekuitstap. Er waren er nog vele meer. De afwezigen hadden onge lijk, maar mischien een vol gende keer Jan Van Wesemael De deelnemers zijn verzekerd en elke deelnemer krijgt dage lijks 1 drankje en een stuk fruit. Meebrengen Lunchpakket, sportkledij en -schoenen (geen sandalen), zwempak en eventueel wat zakgeld. Deelname De deelname bedraagt 1.500 Bef. per week en per kind. Er wordt een reductie toegestaan van 200 Bef. voor het tweede en volgende kind van hetzelf de gezin. Inschrijven kan bij de Stede lijke Sportdienst, F. Cauwel straat 39 te Geraardsbergen, tel. 054-41 41 31 en dit vanaf 28 mei 2001. Let op: eerste inschrijvingen worden eerst bediend. JL CSC-Eine-Heurne-Mullem Voor het eerst wordt op de voor avond van Rock Zottegem een dance-evenement georganiseerd. Hier worden een aantal populaire dance-bands geprogrammeerd, af gewisseld met nationaal en interna tionale bekende DJ's. Dit alles vindt plaats op vrijdag 6 juli 2001 vanaf 20.30 uur. Ook hier zal de toegangsprijs, net als voor Rock Zottegem trouwens, zeer de mocratisch gehouden worden. Programma: - Live-acts: Whyzer 23.15 uur Zippora 23.30 uur •TSQ 23.50 uur D-Devils 24.00 uur Mckenzie featuring Jessy 01.00 uur Cisco Kid 01.25 uur Da Rick 01.50 uur Da Boy Tommy 02.10 uur - DJ's: DJ Geert Dubois (resident VITA) van 20.30 tot 22.00 uur DJ Benny Wouters (resident SOTTO's en KRYPTON) van 22 tot 23.15 uur DJ Dirk Moerman (CONTACT) van 02.30 tot 03.00 uur Presentatie: Rik De Nijs en Daphnee. Op zaterdag 7 juli 2001 vanaf 16 uur is het weer zóver, dan vindt na melijk de achtste editie plaats van het Zottegemse rockfestival, geor ganiseerd door de plaatselijke Jongsocialisten. De naam "Marcktrock" wordt ge wijzigd in "Rock Zottegem". Deze naamswijziging komt er doordat het festival al enkele jaren (sinds '96 om precies te zijn) het Zotte gemse Marktplein verlaten heeft en we - gezien de andere wijzigin gen aan de formule - het nu meest opportuun achten om een correcte re benaming van het evenement te kiezen die bovendien ook "compa tibel" is met de benaming van het tweede evenement die daags voor Rock Zottegem zal plaatsvinden in hetzelfde tentencomplex. Programma: - De Mens - Therapy? - Fischer-Z - Janez Detd. -ABN - Mintzkov Luna - Winnaar Nacht Zottegemse Rock. Voor meer informatie bezoek onze website: www.rock-zottegem.be Kurt Broeckaert

Voor Allen | 2001 | | pagina 9