SP FEDERAAL AKTIEF PROVINCIALE SP-RONDE: Ken jij ons gedachtegoed vormin ALGEMENE LEDENVERGADERING Alvast te noteren NATIONAAL ADMINISTRATIEF EN POLITIEK SP-ACTUALITEITSCONGRES (m/v) 2 31 augustus 2001 - "Voor Allen" Fijn. Dan weet je waar de SP voor staat. En hoeven we je niet meer te vertellen welke plannen we met de nieuwe SP hebben. Want over ons vernieuwingsproces heb je vast al gehoord. Of gelezen. En wie weet heb je er ook een eigen mening over. Dat is goed. Maar je kan beter. Als je jezelf terugvindt in onze ideeën, waarom kom je dan niet meebouwen aan een strategie voor partij vernieuwing als - je detecteert de vormingsbehoeften en staat daarvoor in nauw contact met alle partijni veaus (nationale en plaatselijke mandatarissen, lokale, regionale en nationale partijver antwoordelijken). Met spreekt voor zich dat je je eveneens bewust bent van de maat schappelijke realiteit en hoe de nieuwe SP zich daartegenover wil profileren; - je stelt een vormingsbehoeftenplan op dat tegemoet komt aan de noden van mensen en groepen binnen de partij. Dat plan zal de basis zijn van het vernieuwend en actueel vor mingsaanbod dat zich tot alle niveaus richt; - je bouwt zelfstandig een netwerk van vormingsmedewerkers uit dat bestaat uit vrijwilli gers en specialisten. Je coördineert het netwerk en gebruikt het om de vorming te orga niseren. Herken je jezelf in de missie van de nieuwe SP Wij verwachten dat je een gedreven en creatief persoon bent met veel verantwoordelijkheidszin en ruime politieke interesse. Je bent in staat zelfstandig een uitgebreid netwerk uit te bouwen en hebt reeds ervaring in het vormingswerk. Bovendien zijn je inzicht in en je kennis van de maatschappelijke problematiek het resultaat van je open en opmerkzame geest. Je genoot bij voorkeur een universitaire opleiding en bent bereid tot avond- en weekendwerk. Wij bieden je een job met veel verantwoordelijkheid in een boeiende en moderne werk omgeving. Je kan rekenen op een competitief salaris en een aantal praktische voordelen. Geef ons jouw antwoord en stuur je gemotiveerde brief met cv vóór 15 september 2001 naar Alain André, Nationaal secretaris SP Agoragalerij, Grasmarkt 105 bus 37, 1000 Brussel e-mail: alain.andre@sp.be Socialistische Sportcentrale Zaterdag 22 september 2001 om 10 uur SP-Huis, Grasmarkt 105 (Agoragalerei) - Brussel De toekomst van de sport in de nieuwe SP m.m.v. SP-Voorzitter Patrick Janssens Gelieve vooraf in te schrijven Tel. 02-552 02 10/12 - fax 02-552 02 11 e-mailscs@sp.be Dinsdag 18 september 2001 om 20 uur Stadsschouwburg Van Britsomstraat 21 te Sint-Niklaas Intentieverklaring P. Janssens (n.a.v. de SP-voorzittersverkiezingen) Een activiteit die niemand onverschillig mag laten VOOR ALLEN AANDACHT - AANDACHT - AANDACHT - AANDACHT - AANDACHT Zaterdag 13 oktober 2001 om 10 uur Zaal "Vooruit", Sint-Pietersnieuwstraat te Gent (met o.m. uitslag voorzittersverkiezing, verkiezing Partijbureau, politieke opties najaar en 2002) Hou alvast deze dag vrij. SP-lidgeld en de Euro Volgend jaar betalen we met de euro, en uiteraard zullen ook de SP-lidmaatschapsbij- dragen in de nieuwe munteen heid dienen geregeld. Goed nieuws voor de leden er komt geen "aanpassing naar boven". De bijdragen blijven identiek en we besparen je alvast de omzet berekening. Vanaf 1 januari 2002 wordt het lidgeld dus - 29,75 euro (de vroegere 1200 frank) - 17,85 euro (de vroegere 720 frank) - 11,90 euro (de vroegere 480 frank) Omdus bij de budgetplanning te leggen. c Maatschappelijk zetel De Malanderplein 7 - 9600 Ronse (tel. 055/21.48.50) sp-fed.aor@skynet.be Administratie-Publiciteit De Malanderplein 7 - 9600 Ronse (tel. 055/21.48.50) (fax 055/21.03.04) Redactie De Malanderplein 7 - 9600 Ronse Verantwoordelijke Uitgever Dirk Van der Moeien (Federaal Voorzitter) Hoofdredactie Chris VANC0PPEN0LLE (Federaal Secretaris) Redactiesecretaris Jonny Lampens Teksten Alle teksten dienen ten laatste op maandagmiddag de week van verschijning, op het secretariaat ingediend. De Hoofdredactie houdt zich ten allentijde het recht voor bijdra gen in te korten of aan te passen, zonder aan de essentie van de tekst te raken. Genaamtekende bijdragen vallen volledig on der de verantwoordelijkheid van de steller.

Voor Allen | 2001 | | pagina 2