Idegem weldra in een totaal nieuw kleedje auto 16d' Auto-Expo te Geraardsbergen Diamanten bruiloft in Florida (USA) SEPTEMBER 14 14 september 2001 - "Voor Allen" Er staan in Idegem de komen de maanden flink wat verbete- rings- en rioleringswerken op het programma. Nadat vorige jaren in deze sympathieke deelgemeente van Geraards- bergen reeds Heirweg (deel 1), Bareelstraat (deel 1) en het buurthuis werden gereno veerd, komen nu Neerstraat, Heirweg en Bareelstraat (deel 2), Ninoofsestraat, Anker straat en Driesstraat (deel) aan bod. Voetpaden Momenteel is de aannemer reeds begonnen met de aanleg van de iets bredere voetpaden in de Neerstraat. Het wordt ongetwijfeld een grote verbe tering voor deze drukbewoon- de hoofdstraat. Volgende week start de aannemer dan Reeds voor de 16de maal orga niseert de Wielerschool Ge- raardsbergen in samenwer king met de autodealers uit de regio Zuid-Oost-Vlaanderen een "Auto-Expo", het Autosa lon van Geraardsbergen en dit in de bedrijfshallen van Auto met de renovatie van de voet paden in de resterende delen van de Heirweg en de Bareel straat. En in eigen beheer wor den ook de eerstkomende we ken nieuwe voetpaden aange legd in de Ninoofsestraat, deel Radenberg-Heirweg. In principe moeten al deze werken voor de winter beëin digd zijn. Daarnaast wordt momenteel de laatste hand gelegd aan de plannen voor de vernieuwing van de voetpaden in de rest van de Ninoofsestraat; de uit voering ervan is voorzien voor volgend jaar. Voetwegen Geraardsbergen telt over het gehele grondgebied nog talrij ke veelgebruikte voetwegen, die op een voor de zwakke cars Van Den Driessche, As- tridlaan (Industrieterrein) 179 te Geraardsbergen. 12 onder één dak Niet minder dan 12 verschil lende automerken zullen er gedurende drie dagen te be- weggebruikers veilige manier, de hoofdstraten verbinden. Het ligt in onze bedoeling, naargelang de noodwendig heid en de mogelijkheden, de ze buurtwegen te vernieuwen. In Idegem plannen we nog dit jaar in eigen beheer de renova tie van de Vloerzegemweg (voetweg en riolering) tussen de Ninoofsestraat en de Neer straat, en de Kerkweg, tussen het Idegemplein en de Bareel straat. Later zal ook de rest van de Vloerzegemweg, tus sen de Heirweg en de Aalst- sesteenweg aan de beurt ko men; hierbij aansluitend ove rigens met de rest van deze buurtweg op grondgebied Vloerzegem. Rioleringswerken Ook Aquafin heeft in Idegem wonderen zijn, Daihatsu-Pro- ton, Suzuki, Seat, Mercedes, Fiat-Lancia, Chrysler, Volvo, Ford, Toyota en BMW, allen met hun allernieuwste model len. Na uw rondgang op de ver schillende stands kan u even verpozen in de Expo-bar bij een lekker Adriaansbiertje, een koffie met Geraardsbergse mattentaart of degusteren van de lekkere Kaapse wijnen, of gewoon een frisdrank. Alle bezoekers kunnen gratus deelnemen aan de "Reuze" tombola met prachtige prij zen. De lokale stadsradio zal op nieuw live-uitzendingen ver zorgen vanop de "Auto-Expo" met een aangepast programma en veel informatie over de "Auto-Expo". Toegang gratis. De toegang tot de 16dc Auto- Expo is opnieuw gartis en is open op; - vrijdag 21 september 2001 van 18 tot 22 uur - zaterdag 22 september 2001 van 14 tot 21 uur - zondag 23 september 2001 van 10 tot 20 uur We verwachten u allen zeer talrijk. JL nog twee rioleringswerken op stapel staan. Momenteel wordt de fase 1 van de collec tor van het zuiveringsstation Zandbergen richting Smeereb- be-Vloerzegem aangelegd. Die werken zijn reeds flink opgeschoten in de weiden van de Nuchten parallel met de Dender. Binnen een paar we ken zullen ze de woonkern aan het sas in Idegem berei ken. Deze eerste fase eindigt aan het kruispunt Ankerstraat- Driesstraat. De stad Geraardsbergen parti cipeert in die werken voor wat betreft de aanleg van het pleintje aan het sas. Dit krijgt een fraai en eigentijds uit zicht. Verder plant Aquafin begin volgend jaar een verbindings- Gustaaf Van Cauwenberg en Marie-Louise Van Onacker zijn op 23/9/41 in Geraards bergen gehuwd. Kort nadien zijn zij naar Amerika ver huisd, en momenteel wonen ze nog steeds in Florida. Tien jaar geleden hebben ze in Ge raardsbergen nog hun vijftig ste huwelijksverjaardag ge vierd, maar om gezondheids redenen kan dit nu niet. Gustaaf en Marie-Louise wa ren échte Geraardsbergenaren. Marie-Louise was kapster en Gustaaf was bij zijn stadsge- riool in de Driesstraat, vanaf het hogervermeld kruispunt met de Ankerstraat tot aan de fabriek Herto. In samenspraak met de stad komt er hier een gescheiden riolering, waarbij de afvalwaterriool ten laste is van de stad. Na de voltooiing van de beide rioleringswerken van Aquafin zal het grootste gedeelte van Idegem aange sloten zijn op de zuiveringsin stallatie in Zandbergen. Tenslotte wensen we nog te vermelden dat er eerlang op vraag en voor rekening van de provincie in de Culvestraat, tussen de Aalstersesteenweg en de Dender, een aardgaslei ding naar de Gavers zal wor den aangelegd. Freddy De Chou noten algemeen bekend onder de naam "Gustaaf Parré". Hij was een zeer goed renner in die tijd, en hij werkte als vrachtwagenchauffeur voor de "Union Allumettière". Het paar heeft één dochter en twee kleinkinderen, die even eens in Florida wonen. Samen met de ouders van Dirk Van der Maelen, die nog steeds zeer goed bevriend zijn met het echtpaar, wensen wij hen nog vele mooie en geluk kige jaren toe BEDRIJFSHALLEN AUTOCARS VAN DEN DRIESSCHE Industrieterrein GERAARDSBERGEN-Schendelbeke m. jé Tik 4

Voor Allen | 2001 | | pagina 14