SP FEDERAAL AKTIEF SP.A-Lidgeld 2002 en euro Work in Progress '"Hf iifi II. 2 7 december 2001 - "Voor Allen" Volgend jaar betalen we met de euro en uiteraard zullen ook de sp.a-lidgeldea op die manier worden geregeld. Goed nieuws voor de leden: er komt geen "aanpas sing naar boven" Volgende bedragen worden vanaf 01/01/2002 ge hanteerd: 29,75 euro (de vroegere 1200 frank) 17,85 euro (de vroegere 720 frank) 11,90 euro (de vroegere 480 frank) Zelf omrekenen hoeft dus niet meer en de desbe treffende euro(centen) kunnen alvast klaargelegd worden. üüitl. VOOR ALLEN Zopas ontwierp sp.a-na tionaal een interessant en ook visueel knap foldertje waar een aantal concrete maatregelen van alle sp.a- ministers in de Vlaamse en Federale regering centraal staan. Het brochuurtje heeft als doel de realisa ties van onze ministers ex tra in de (rode) verf te zet ten, legt ook accenten op partij vernieuwingsaspec ten (vrouwen, jongeren, en tracht mede de be kendheid van de nieuwe partijnaam en logo te be vorderen. Zowat 25.000 exemplaren worden dezer dagen in de diverse afdeling van onze regio massaal bedeeld aan stations, fabriekspoorten, op markten, enz. Militan ten en mandatarissen gaan dus gezamenlijk "de boer op" en zo hoort het in een dynamische partij. Opvolging mobiliteitsactie Het zal inmiddels niemand meer onbekend zijn dat onze Federatie werk ge maakt heeft en nog maakt van haar politieke actie rond basismobiliteit. Na dat het dossier einde sep tember laatstleden via een federale persontmoeting met minister Steve Steva- ert gelanceerd werd, de den midderwijl reeds een aantal afdelingen er een lokaal schepje bovenop. De aanpak varieerde van een eigen persgebeuren rond de concrete plannen in de gemeente qua bus vervoer (Brakel), officieel inrijden van de "markt- bus" (Erpe-Mere), een mobiliteitsdebat met o.m. minister Stevaert (regio Oudenaarde), bevraging van de inwoners over hal tes belbus (Zwalm). In de andere afdelingen worden eveneens nog initiatieven verwacht, het federaal sp.a-secretariaat zorgt des gevraagd voor logistieke bijstand. Zeer recent werd ook het spoorwegluik in het mobi liteitsdossier aangevat, met een eerste accent op de lijn Gent-Zottegem- Lierde-Geraardsbergen. De kans zit erin dat, uiter aard mits voldoende reizi gers, enkele vroeger afge schafte haltes opnieuw zouden kunnen functione ren. De afdeling Lierde pakt alvast uit met een en quête en een info-avond. Communicatie Niet minder dan 16 van de 19 actieve afdelingen in onze Federale (een ver dubbeling van het aantal- participeerden aan de tweede editie van het SPOTS-project, ofwel het nieuwe huis-aan-huisblad van de sp.a. Het infoblad, bestaande uit een natio naal en een afdelingsluik, werd enkel in de gemeen ten Lierde (maar daar is er wel aan een serieuze optie voor het volgend num mer), Sint-Lievens-Hou- tem en Wortegem-Pete- gem niet bedeeld. Hope lijk komt hierin ook op termijn verandering. En verandering in zeer posi tieve zin komt er in Kruis- houtem: hoogstwaar schijnlijk kan in 2002 de lokale sp.a heropgestart worden en ook daar partij - communicatie gegaran deerd. Een federale evaluatiever gadering met nationale verantwoordelijken, bege leidende beroepsjournalist en een lay-outdienst is voorzien op dinsdag 11 december om 19.30 uur in het Zottegemse Volkshuis. Inmiddels is een federale werkgroep ook intens be zig met de hervorming van Voor Allen. Veel willen we nog niet kwijt, maar het wordt een maandblad met totaal nieuwe aanpak qua inhoud, journalistiek en vormgeving. U merkt het zeker tegen 1 mei 2002. C.V. s A Illl /ill//Mill Maatschappelijk zetel De Malanderplein 7 9600 Ronse (tel. 055/21.48.50) sp-fed.aor@skynet.be Administratie-Publiciteit De Malanderplein 7 - 9600 Ronse (tel. 055/21.48.50) (fax 055/21.03.04) Redactie De Malanderplein 7 - 9600 Ronse Verantwoordelijke Uitgever Dirk Van der Maelen (Federaal Voorzitter) Hoofdredactie Chris VANCOPPENOLLE (Federaal Secretaris) Redactiesecretaris Jonny Lampens Teksten Alle teksten dienen ten laatste op maandagmiddag de week van verschijning, op het secretariaat ingediend. De Hoofdredactie houdt zich ten allentijde het recht voor bijdra gen in te korten of aan te passen, zonder aan de essentie van de tekst te raken. Genaamtekende bijdragen vallen volledig on der de verantwoordelijkheid van de steller.

Voor Allen | 2001 | | pagina 2