Sneeuw contrasten van Rob Delange Gespreksavond: Twee jaar sociaal Regeringsbeleid met de SP.A ^ACTIVITEITENKALENDER^ Oktober-succesmaand voor SVV-Brakel 27 ste KWISTORNOOI SP.A CSC-Ronse Vrijdag 7 december 2001 om 20 uur Zaal Bibliotheek, Square Soudan te Ronse Gastspreker: Minister Johan Vande Lanotte Inleiding: Chris Vandewijgaert (voorzitter sp.a Ronse) Debatmogelijkheid ledereen van harte welkom; toegang gratis. Ziherfonds als appeltje voor de dorst. "Voor Allen" - 7 december 2001 7 Een delegatie van SVV-Brakel op de trappen van het Leu vense Stadhuis. CSC i.s.m. SP.A-Lierde Vrijdag 14 december 2001 om 19.30 uur Café Armand, Sint-Jansplein 2 te Hemelveerdegem INF0-AV0ND: Basismobiliteit in Lierde (n.a.v. enquête mogelijke heropening treinstations) Toelichtingen: Dirk Van der Maelen (volksvertegen woordiger) en Els Van Damme (gemeenteraadslid) Inkom gratis. CSC Ninove Vrijdag 7 december 2001 om 20 uur Zaal De Roos (Volkshuis), Geraardsbergsestraat 119 te Ni nove EUR0PAKWIS Maximaal 25 ploegen kwissen rond Europese thema's en ru brieken. Info: 054-33 00 00 Op zaterdag 20 oktober 2001 werd een bezoek gebracht aan de stad Leuven, 's Morgens kon men op de ideeënbeurs in gericht door SVV-nationaal kennismaken met allerhande activiteiten op de verschillen de stands. Na de middag ging het rich ting Stadhuis van Leuven waar Louis Tobback, Burge meester van Leuven ons een warm ontvangst bezorgde met een rondleiding in het prachti ge historische stadhuis. Uit zonderlijk konden we het ka binet van de Burgemeester en Schepenzaal bezoeken. De meeste vrouwen waren onder de indruk van de ontmoeting met Tobback en zullen het ze ker navertellen. Bloemschikken Op zaterdag 27 oktober 2001 was de volgende afspraak met een doe-namiddag "Bloem schikken". Een 35-tal vrouwen kwamen hun creativiteiten tonen onder de vakkundige begeleiding van Jurgen De Vos. Iedereen kon fier richting huiswaarts met een prachtig bloemstuk. U ziet er schuilt nog verborgen talent bij onze Brakelse vrouwen! Proficiat aan SVV-Brakel, doe zo voort. Hedwin De Clercq Het is dus onnodig nu nog te bestellen, wij verontschuldi gen ons voor deze onverwach te belangstelling. Getekend Rob Delange Wegens de massale belang stelling in de nieuwe litho "Landschap Sneeuw Contras ten" moeten wij u mededelen dat de ganse reeks (gedrukt op 100 exemplaren) reeds totaal is uitverkocht, en dit voor het begin van de tentoonstelling op 1 december 2001. De jaarlijkse lewis, georganiseerd door de Stedelijke Cultuurraad i.s.m. de Centrale voor Socialistisch Cultuurbeleid, probeert op een aangename manier de algemene kennis te peilen van de deelnemers. Het peil van de vragen en de deelnemers is met de jaren gestegen zonder dat het echter een specialistenkwis werd. Data kwis: Vrijdag 18 en 25 januari 2002 Zaterdag 19 januari 2002 - jeugdkwis Vrijdag 1 en 8 februari 2002 Locatie: zaal "Roosevelt", Oudstrijdersplein 13 te Ninove Inschrijvingen: (5 deelnemers ploeg): vóór 10 januari 2002. Inschrijvingsformulieren en het reglement rijn te bekomen op de dienst Cultuur, Geraardsbergsestraat 80 (ingang Vuurkruisersstraat) te Ninove. Tel.: 054/33.78.57 Fax.: 054/31.92.77

Voor Allen | 2001 | | pagina 7