Socialistische seniorenclub Aalst centrum Geplande wegenis- en rioleringswerken in Aalst 1 k Bestuurderwissel bij sp.a-Zingem Vrienden Ondereen Gijzegem "Voor Allen" - 15 februari 2002 11 Op de eerste vergadering van het nieuwe jaar waren de Aal- sterse Senioren - gewoonte ge trouw - weer zeer talrijk opge komen. In haar "Nieuwjaarsbrief' toonde voorzitter Georgette Coppens zich hierover dan ook zeer tevreden. Zij wenste allen een zeer voor spoedig 2002 toe met vooral een uitstekende gezondheid. Want gezondheid is toch het kostbaarste bezit en zeker voor onze senioren. Zij diende ook secretaris Paul Van de Meers- sche te verontschuldigen die, vanwege de gezondheidstoe stand van zijn echtgenote, niet aanwezig kon zijn. Na één minuut stilte ter nage dachtenis van de leden die tij dens het voorbije jaar overle den, verleende de voorzitter het woord aan gastspreker Gracienne Van Nieuwenborgh, schepen van onderwijs en cul tuur. Op haar beurt wenste zij de talrijke aanwezigen het al lerbeste voor het nieuwe jaar. Zij had woorden van afkeur voor de terroristische aansla gen op 11 september en de dramatische gevolgen voor Af- Op een recente algemene le denvergadering van sp.a-afde- ling Zingem werd bij het toe wijzen van de bestuursmanda ten duidelijk geopteerd voor jongeren en vrouwen. Op zich was die factor er al, maar nu dus nog meer uitgesproken. Marie-Jeanne Vandendries- sche geeft de functie van voor zitter door aan OCMW-raads- lid Carine Seynaeve. Secreta ris (en tevens ondervoorzitter) wordt benjamin Wendelien ghanistan. Ook in tal van an dere landen blijft het geweld aanhouden. Maar gelukkig heeft spreker ook goed nieuws mee nl. de verwezenlijkingen van onze Socialistische minis ters zoals het "Zilverfonds" en evenzeer het gratis vervoer op tram en bus. Tot besluit brengt Gracienne nog hulde aan het bestuur van de vereiniging voor de iin- spanningen die worden gele verd om heet de leden elke maand weer zo aangenaam mogelijk te maken. Niet te verwonderen dat het ledenaan tal in stijgende lijn blijft gaan. Met een bloemetje en een wel gemeend applaus wordt Gra cienne bedankt voor haar ten zeerste gesmaakte toespraak. Met koffie en gebak werd deze geslaagde namiddag omst reeks 18u. besloten. Volgende vergadering heeft plaats op dinsdag 26 februari met de verkiezing van prins en prinses carnaval. Opnieuw een namiddag om niet te missen. Marcel Boelaert. Dhondt, Jean-Pierre Cnudde vervangt René Knops in het goed beheer van de centjes. Serge Ronsse, Veerle Cnudde en huidig OCMW-voorzitter Robert Torek (jarenlang ge waardeerd afdelingssecreta ris), vervolledigen het bestuur. Namens de federatie aan de nieuwe bestuursaanstelling een succesvolle werking toe gewenst. Kaartclub 'T Volkshuis Herstart Sinds de maand september zijn er in volkshuis weer maande lijkse kaartingen en dit elke 2de zondag van de maand. Oorspronkelijk waren we ge start met een maandelijkse vooruit van 500fr (12.40 Eu ro). Deze werd reeds geschon ken door kd. Eddy Monsieur - kd Dirk De Meerleer - Miel en Georgette. Sinds de maand de cember kreeg onze kaartclub de steun voor het ganse sei zoen van kd Dirk De Meerleer die voor alle volgende kaartin gen de vooruit voor zijn reke ning neemt. Waardoor wij dan ook Kaartclub Dirk De Meer leer geworden zijn, wat niet wegneemt dat elkeen met een goéd (kaart)hart er nog wat vooruit mag bijdoen. Waarvoor onze oprechte dank. Uitslag Kaarting januari 1Verlijsen William 4695 2. Lorie Eddy 4547 3. De Norme Gilbert 4478 4. Mosieur Eddy 4433 5. Putteman Achiel 4399 6. Ledoux Paul 4026 7. Van der Borcht Albertinne 4019 8. Schockaert Lodewijk 3989 9. Luyckx Rosinne 3986 10. De Schijver Rita 3919 Klassement na 5 kaartingen 1. Putteman Achiel 20038 2. Pauwels Paul 19613 3. Lorie Eddy 19182 4. Ledoux Paul 19089 5 Luyckx Rosinne 18863 Met SW naar Holiday on Ice Sedert 1943 is Holiday on Ice een vaste waarde in de show en entertainmentwereld. Een wervelende mix van schaats- kunst, unieke acteerprestaties, originele kostuums, decor, verlichting en muziek. Een onbetwistbare must voor ie dereen die houdt van avon tuurlijke verrassende spekta kels. Dit hoogtepunt van kwa liteit en grote klasse kan u sa men met SVV opnieuw bele ven op zondag 17 maart 2002 om 15 uur in het Antwerps Sportpaleis. De deelname bedraagt 25 Eu ro (exclusief 2 Euro reserve- ringskosten per ticket), de toe gangsprijs en verplaatsing met autocar inbegrepen. Opstap plaats: parking De Krypton, Leeuwergemstraat te Zotte- gem. Inschrijven kan tot 25 februari 2002 op het SVV-Secretariaat, De Colfmaeckerstraat 11 te Zottegem, tel. 09/364.98.22. De schepen van Openbare Werken, Patrick De Smedt, deelt mee dat de stad haar in vesteringsniveau gevoelig wil optrekken om haar patrimoni um van gebouwen, wegen en waterlopen beter te beheren en om een aantal nieuwe projec ten mogelijk te maken. Het budget voor de komende jaren is hiertoe echter nog niet beschikbaar. Het moet gevon den worden via een financiële doorlichting van alle diensten en hun activiteiten. Dat onderzoek is aan de gang waardoor er nog geen 5-jaren- plan voor investeringen is op gemaakt. Het kampioenschap 2002 voor het bakschieten en het kaarten van de gepensioneer- denbond "Vrienden Onder een" werd opnieuw gestart. Hieronder vindt u de uitsla gen van de maand januari 2002. Bakschieting 1De Winne Simone 700 2. Van Malderen Julienne 620 3. Callebaut Celine 590 4. Van De Velde Monique 590 5. Van De Hauwe Irene 580 De begroting 2002 is echter wel reeds vastgelegd en voor ziet in hoofdzaak projecten waarbij het vernieuwen van versleten straten gecombi neerd wordt met saneringen voor waterzuivering. Het blijft de bedoeling om rond 2006 alle Aalsterse wa terlopen vrij van afvalwater te maken. Het merendeel van deze pro jecten krijgt gewestelijke RIO- toelagen. Sommige dossiers verlopen in samenwerking met Aquafin of met A.W.V. (Gewestwegen). Kaarting 1. Duquet Willy 340 2. Van De Velde Jacqueline 319 3. Colpaert Hugo 316 4. Hooge Domien 312 5. Van De Velde Jannine 308 Leona Verberckmoes Carine Seynaeve en Wendelien Dhondt, sinds eind januari II. respectievelijk nieuwe voorzitter en secretaris van sp.a-Zingem. Werden voorzien in de begroting 2002: - de volledige heraanleg inclusief gescheiden rioolstelsel van de Kammenstraat (Me), Elderberg (Ba), Hoogstraat (Ba) en Zwanenneststraat (Ba). De eerste twee straten in samenwerking met A.W.V. (3 mio) - het rioleringsproject Achtermael-Merestraat (Nieuwerkerken) met volledige heraanleg van Achtermael en aansluiting op het rioleringsnet (1,7 mio). - het rioleringsproject Edixveldestraat (Ni) met volledige heraanleg en aansluiting op het rioolnet (1,5 mio) - het rioleringsproject Weggevoerdenstraat (Er) met volledige heraanleg en afkoppeling van de Dender (0,4 mio) - de heraanleg van de WiJgatraat (Er) (0,3 mio) - de herinrichting met volledige heraanleg van de Groenstraat (deel tussen Binnenstraat en Slotstraat), Rapenstraat en Korte Binnenstraat (0,42 mio) - het riolering5proj eet Parijsstraat-Huizekenstraat (Me) met volledige heraanleg en aansluiting van de nieuwe gescheiden riolen op het collectorennet (1,14 mio) - het rioleringsproject Abdijstraat-Horingstraat waar enkele ontbrekende stukken riolering worden gelegd om het afvalwater uit de Meetersbeek te halen (0,32 mio) - bouw van een noodpompstation tegen overstromingen op de Molenbeek te Gijzegem (Denderiandatraat) (0,62 mio) - aanleg van een bijkomende parking - Keizershallen (0,1 mio) - aanleg van nieuwe voetpaden (0,26 mio) heraanleg van de Affligemdreef: gedeelte tussen de Zandberg en de grens met Affligem (0,5 mio) - heraanleg van de Posthoornstraat (0,4 mio) - herstellingswerk-en asfaltwegen (0,25 mio).

Voor Allen | 2002 | | pagina 11