SP FEDERAAL AKTIEF 1 J m 1 MEI-ACTIVITEITEN 2002 C1 2 15 maart 2002 - "Voor Allen" Voor de federale en lokale werking de komende waanden heeft het Partijbureau en het nationaal Sp.a - secretariaat een drietal directieve items weerhouden: sociaal beleid, verkeersveilig heid en de voorbereiding van het inhoudelijke belangrijke politiek congres van 23 no vember 2002. Sociaal beleid De federatie Aalst - Ouden aarde - Ronse speelde hierbij duidelijk een voorbeeldrol qua aanpak (ideaal samenwer kingsverband met Bond Moyson) met een erg succes vol startevent. Minstens 400 belangstellenden kwamen op 19 februari 11. Naar het Ge- raardsbergse Arjaantheather VOOR ALLEN voor de activiteit met o.m. mi nister van sociale zaken Frank Vandenbroucke. Duidelijk werd gesteld dat kantonnale bijeenkomsten een verleng stuk dienden te breien aan de actiedag. Dit zal gebeuren in de loop van de maand mei. Het federaal uitvoerend be stuur weerhield centrale orga nisatielocaties in Aalst, Nino- ve, Zottegem en Ronse. Mid- derwijl wordt ook gepraat met het ABVV voor het opzetten van een gelijkaardig initiatief maar dan met meer politico - syndicale accenten. In volgen de editie meer concrete info. Verkeersveiligheid Ander hot item in de politieke en socio - culturele opdrach ten ligt op het vlak van ver keersveiligheid, thema met toch ook wel raakpunten met de mobiliteitsactie die trou wens nog steeds loopt) van de federatie. Verkeersveiligheid is momenteel immers een be langrijk politiek item. De sp.a is erin geslaagd dit thema in de nationale politiek extra te profileren. Verkeersveiligheid wordt door de mensen echter in de eerste plaats ervaren in hun onmiddellijke omgeving. Vandaar ook dat het thema een lokale topprioriteit wordt. Door de studiedienst werden zo'n twintig loka actiemodel len uitgewerkt, waarvan er minstens enkele op jaarbasis door iedere sp.a en of CSC - afdeling in praktische realisa tie zouden dienen omgezet te worden, of tenminste, indien it a oppositie, sterk aangekaart en met enig veldwerk/actie on dersteund. De actiemogelijkheden wor den voorgesteld en besproken op een vergadering van fede raal bestuur, voorzitters en se cretarissen en geïnteresseerde mandatarissen op woensdag 27 maart e.k. Volksvertegen woordiger Daan Schalck, mo biliteitsspecialist van de Ka merfractie en mede- initiatief nemer van de actie, licht het pakket toe. 't Groot onderhoud Het politiek congres van za terdag 23 november kondigt zich nu reeds aan als allerbe langrijkst. Immers, de funda menten voor de politieke in houd van de verkiezingscam pagnes van 2003 en 2004 zul len hierop bepaald worden. Vandaar ook dat voorberei ding en uitwerking van het congres niet alledaags zijn. Een en ander zal vorm krijgen via het zogenaamde "Groot Onderhoud", een amalgaam van werkgroepen, thematische discussiefora, interactieve par ticipatie van partijleden en buitenstaanders. Met daar naast ook bijzondere aandacht voor communicatie dienaan gaande, via o.m. werkboeken, infokranten, advertenties, U hoort er nog van. C.V. op vrijdag 19 april 2002 verschijnt het eerste nummer van de "VOOR ALLEN" in de "New look" versie speciaal in het teken van 1 mei 2002. De sp.a en CSC-activiteiten die georganiseerd worden in het teken van 1 mei 2002 zullen in dit nummer speciaal in de kijker worden gesteld. Aandacht: de deadline voor de teksten en eventuele foto's is vrijdag 5 april 2002. Ons adres: Jonny Lampens@s-p-a.be of Jos Gavel@euronet.be of robinproductions@skynet.be p\a Maatschappelijk zetel De Malanderplein 7 - 9600 Ronse (tel. 055/21.48.50) aor@s-p-a.be Administratie-Publiciteit De Malanderplein 7 - 9600 Ronse (tel. 055/21.48.50) (fax 055/21.03.04) Redactie De Malanderplein 7 - 9600 Ronse Verantwoordelijke Uitgever Dirk Van der Moeien (Federaal Voorzitter) Hoofdredactie Chris VANC0PPEN0LLE (Federaal Secretaris) Redactiesecretaris Jonny Lampens Teksten Alle teksten dienen ten laatste op maandagmiddag de week van verschijning, op het secretariaat ingediend. De Hoofdredactie houdt zich ten allentijde het recht voor bijdra gen in te korten of aan te passen, zonder aan de essentie van de tekst te raken. Genaamtekende bijdragen vallen volledig on der de verantwoordelijkheid van de steller.

Voor Allen | 2002 | | pagina 2