Dertiende Steakfestijn Etentje met burgemeester Herman De Loor Kluisbergen Ninove Ronse Zottegem Agenda CSC, sp.a Erembodegem en Patrick Jacobs en de Zottegemse sp.a-mandatarissen Algemene ledenvergadering sp.a Jaarlijks Diasalon Foto-diakring De Krakeling Patrick Janssens ondergaat kruisverhoor in Avelgem Gezellig samenzijn sp.a en CSC Appelterre-Eichem- Voorde Infonamiddag over onder houdsplicht CC-Senioren Moederfeest SVV Meiviering VFSG Dance en Rock Zottegem op 5 en 6 juli Project "Chronisch ziek" van GVO In feestzaal Bevegemse Vijvers - Zottegem jg. 64 nr.4 april 2002 leden uit voor de algemene leden vergadering op zondag 21 april om 15U in feestzaal Bond Moyson, Vredestraat 45 (ingang langs de Bokerstraat), Geraardsbergen. Op de agenda: koffietafel, tombola en voordracht over "Genees middelen, verantwoord gebruik" door Nadine Brejou, sociaal assisten te. Noteer nu reeds de datum van 19 mei voor het jaarlijks Moeder- en Vaderfeest. Datum en plaats: donderdag 25 april om 20U in zaal In de Lelie, Denderstraat 33-35. Agenda: politieke situatie nationaal en gemeentelijk, 1 Meiprogramma, fusie Oost-Vlaamse sp.a-federaties, allerlei. Op zaterdag 20 april om 20U, houdt de Foto-diakring De Krakeling haar jaarlijkse Diasalon in het Koetsen- huis, Abdijstraat 10 te Geraards bergen. De leden stellen hun creaties voor, met onderwerpen zoals Keukenhof, Schotland, Bretagne, de Landes, Euzkadi (Baskenland),Turkije en onze eigen Dender. De toegang is gratis. Op vrijdag 19 april om 19U30 komt sp.a-voorzitter Patrick Janssens naar het OC Kerkhove voor een "debat of kruisverhoor". Moderator Johny Vansevenant (VRT-radionieuw- dienst) ondervraagt Janssens over het sociaal progressief alternatief en vraagt reacties op de gesprekken met de basis. De volgende onderwer pen komen aan bod. Werk en leven, met Lieven Dewandel (ACV Barco), Nadine Waelkens (ABVV Osta Carpets), Jan Stockman (Alsico) en Chris Vanseymortier (zelfstandig bak ker). Onderwijs en gelijke kansen, met Paul Moreels (leraar KA), Bernard Decock (voorzitter schoolraad KA Kortrijk) en Claude Delporte (Jan Berchmanscollege en nationaal ondervoorzitter KWB). Internationale solidariteit en eco logisch globalisme, met Marianne Vandeputte (Wereld winkel), Jo Loquet (anderglo- balist), Norbert Desmet (stichting Omer Wattez) en Philippe Debaene (Natuurpunt). Organisatie: sp.a Avelgem, Kluisbergen en Anzegem, i.s.m. CSC Kluisbrergen, Jong Links en Culturele Centrale. Op zondag 5 mei om 14030 in zaal Jempi, Stationsplein, Appelterre: gezellig samenzijn met koffie en gebak, optreden van Jean Monnet met liedjes en poëzie. Toegang. Op woensdag 24 april 2002 om 14U30 heeft in de lokalen van Kopa, Oude Vesten 16, Ronse een infona middag plaats over "Afschaffing van de onderhoudsplicht voor kinderen bij opname bejaarde ouders in het rusthuis". Gastspreker is volksver tegenwoordiger Magda De Meyer. De toegang is gratis. De SVV Zottegem nodigt u graag uit op het jaarlijks Moederfeest, op zaterdag 27 april om 17U in het Volkshuis, Markt 8, Zottegem. Op het programma: aperitief, koude vlees schotel, koffie en gebak; optreden van Dédé en Fonsy; gratis geschenk. Nadine De Schutter, adjunct provin ciaal secretaris, zal aanwezig zijn. De deelnameprijs bedraagt 10 euro (leden), 12 euro (niet-leden) en 5 euro (kinderen). Inschrijven kan tot 20 april bij de bestuursleden of in het Volkshuis, mits betaling van de bij drage. Op donderdag 25 april vanaf 14030 worden de VFSG-leden verwacht voor de 1 Meiviering in het Volkshuis, Markt 8, Zottegem. Programma: 1 Meiboodschap door voorzitter Laurent Stalpaert, koffie met gebak, muzikaal optreden, geschenk voor de aanwezige leden, tombola met waardevolle prijzen. Inschrijven kan tot uiterlijk dinsdag 23 april bij de bestuursleden of in het Volkshuis. Dance Zottegem en Rock Zottegem lokken ieder jaar duizenden muziek- en dansliefhebbers. Het zal dit jaar niet anders zijn. De organisatie van de twee festivals is in handen van Animo/Jongsocialisten Zottegem. De bedoeling: de band tussen socia lisme en cultuur terug strakker aan te halen. Beide evenementen maken deel uit van de Zottegemse Culturele Week en van het project "2002 Vlaanderen Feest de 11-Daagse Vlaanderen 2002". Dance Zottegem Vindt plaats op vrijdag 5 juli en vangt aan om 20U. Dit jaar komt TMF (de jongerenmuziekzender) het mooie (dans)weer maken met een TMF Megadance. Dit zijn TMF-DJ-sets, afgewisseld met live optredens. De voorverkoopprijs voor Dance Zottegem bedraagt slechts 7 euro. Rock Zottegem Vindt plaats op zaterdag 6 juli, vanaf i6u. Het enige wat wij nu al kunnen verklappen is dat de affiche bijna klaar is en er steengoed uitziet. Meer erover in de volgende editie van Voor Allen. Psoriasis is een dikwijls familiaal voorkomende huidziekte, die geken merkt wordt door rode vlekken bedekt met witte schilfers. Vaak voe len deze vlekken ook verdikt aan. Naar schatting leven er in ons land ongeveer tussen de tweehonderd duizend en driehonderdduizend mensen met de ziekte. Op donderdag 25 april 2002 om 19U30 bent u uitgenodigd voor een informatieavond over dit onderwerp in het Volkshuis, Markt 8, Zottegem. Gastspreker is Paul De Corte. De toe gangsprijs bedraagt 2,50 euro. Het project "Chronisch ziek" is een GVO-initiatief i.s.m. SVV, VFSG, VFG, CTZ en Reddie Teddy. Info: 09/364.98.22. schepen en provincieraadslid nodigen u uit op hun Zaterdag 20 april van 17 tot 21U Zondag 21 april van 11U30 tot 15U piaats:Sint-Pauluszaal, Botermelkstraat, Aalst Gratis aperitief aangeboden door schepen Patrick Jacobs Vrijdag 19 april van i8u30 tot 21U30 Zaterdag 20 april van 11U30 tot 14U30 en van 18U30 tot 21U30 Zondag 21 april van 11U30 tot 14U30 Menu: Kalkoenfilet met fijne champagnesaus en rauwkost of Zalm met garnalensaus Prijs volwassenen 10 euro kinderen tot 12 jaar 5 euro

Voor Allen | 2002 | | pagina 23