Nieuwjaarsdiner Denderleeuw steekt rou wend de handen uit de mouwen Socialistische Gepensioneerdenbond viert feest Uitslag gratis tombola Goulashavond Denderleeuw Statutaire algemene vergadering jg. 64 nr. w december 2002 VOOR ALLEN VERDWIJNT U kon het elders in het blad al lezen, we zijn gedwongen ermee te stoppen,"Voor Allen" wordt vanaf morgen "Voor Niemand Meer". De hervorming van de partij heeft vele goede kanten: we waren immers toe aan vernieuwende ideeën en verjonging van de politiek(ers). Intussen leveren onze ministers goed werk, zag Spots het levenslicht, kregen de jongeren en vrouwen in de partij steevast meer kansen- Maar dat we door de hervorming naar provinciale federaties ons ledenblad zouden verliezen, dat betreuren ook wij ten zeerste, leder lid kent immers de routine als Voor Allen in de bus viel. Openen en bladeren naar de bladzijde van uw gemeente met de vraag: "Wat staat er van de onze in?" Dit stukje contact van onze leden met de partijwerking was ons toch dierbaar. We zullen het missen. Maar de teerlingen zijn geworpen, en we hebben deze ronde blijk baar verloren. Er rest ons niets dan het hoofd te buigen en u met droefheid te danken voor uw lange jaren van trouw Voor Allen- Let wel, een ronde verloren wil niet zeggen dat er niet meer gespeeld wordt. Denderleeuw zal op de hoogte blijven van ons politiek gedoe, daar zorgen we dan maar, koppig als we zijn, zelf voor. Verwacht dus in het nieuwe jaar een nieuw blad! Misschien alleen voor de leden, misschien Voor Allen in Denderleeuw. Misschien om de maand, mis schien om de twee maand? Misschien dikker, maar waarschijnlijk dunner... Het partijbestuur gaf alvast de voorzet: een opdracht aan onze PR-ploeg om deze idee te onderzoeken en verder uit te werken. Wordt (hopelijk) vervolgd? Intussen breng ik u de groeten van allen die meewerkten, dachten en schreven aan de bijdragen van Denderleeuw. Ik mag hen allen dan ken voor de inzet. We haalden de laatste deadline. Tot schrijfs. (SDK) Op maandag 4 november was het weer samba bij de bond. Angele De Leeuw (72) en Jozef Verstraeten (71) waren die dag jarig. Voor de gelegenheid had Angele er een deejay bijgehaald zodat er de gehele namiddag flink gefeest en gedanst kon worden. Het mag gezegd dat er ook een deugddoend potje bier gedronken werd en dat de stem ming er goed inzat. Wij wensen Angele en Jozef nog vele jaren en een goede gezondheid toe. (YDS) Verantwoordelijke Denderleeuwse sp.a Stefan De Koek Noordstraat 36 bus 2,9470 Denderleeuw tel. 053-41 60 21 stefan.dekock@advalvas.be De mandatarissen en het bestuur van sp.a Denderleeuw nodigen u uit op hun Nieuwjaarsdiner. Breng uw familie en vrienden mee, want wij bezorgen u een gezellige avond met een heerlijk menu, aangepaste wijnen, drank a volonté de hele avond en een verzorgde bediening. Daarna amusement verzekerd voor jong en oud met discobar Music Maestro. u Dit alles vindt plaats op zaterdag 25 januari 2003 in feestzaal Horizon (boven Garage Becqué). De democratische prijs - alles inbegrepen - bedraagt 35 euro voor een volwassene en 15 euro voor een kind tot en met 12 jaar. Het aperitief wordt aangeboden om 19 uur, zodat we rond 20 uur aan taTei kunnen schuiven. Wilt u er ook bij zijn om samen met ons als één grote familie te toasten op het nieuwe jaar? Gelieve dan het verschuldigde bedrag te storten op reke ningnummer 393-0414194-93 met vermelding "sp.a-feest 2003 aantal per sonen". Meld ook voor 15 januari uw aanwezigheid aan Yves De Smet, Boriaustraat 63, Denderleeuw (tel. 0475/87.78.78) of Danny Arijs (tel. 0497/3938.12) Op het menu: Welkomstdrankje met hartige hapjes Crème Agnes Sorel Gegratineerd visschoteltje Varkenshaasje Zingara Koffie met gebak Sp.a Denderleeuw Maandag 6 januari 2003 om 20 uur Bond Moyson Met nieuwjaarsreceptie Op de goulashavond werd een gratis tombola aangeboden. Op de vraag wie het meeste aantal voorkeurstemmen kreeg bij de gemeenteraadsverkiezing van oktober 2000 was het antwoord natuurlijk: onze eigen fractieleider in de gemeenteraad, Georges Couck. Georges kreeg namelijk 1570 bolletjes achter zijn naam gekleurd. Dit werd door verscheidene personen geraden, dus werd een onschuldige kinderhand aangesproken om lotje te trekken. En de winnaar werd: Marnick Vaeyens uit de Boriaustraat in Denderleeuw (te bewonderen op de foto, samen met voorzitter Stefan De Koek.) 10

Voor Allen | 2002 | | pagina 10