Wim Wachtelaer is de nieuwe voorzitter Hello surfer! Kerstfeest in Pollare Kinderdriekoningenfeest Ninove Meerderheid OCMW heeft het niet begrepen op kleine inkomens. tel. 054-33 81 06 - 02-552 93 09 jg. 64 nr.10 december 2002 Traditioneel organiseert sp.a Ninove, in een samenwerkingsverband met SVV, SGB en Curieus (ex CSC-Vormingswerk) een groot Kinderdriekoningenfeest. Ditmaal vindt het feest plaats op zaterdag 4 januari 2003 in zaal De Roos (Volkshuis), Geraardsbergsestraat 123, Ninove. Kinderen van sp.a- en Bond Moyson-leden tussen 3 en 12 jaar zijn vanaf 14 uur van harte welkom. Theater Top zal er opnieuw de kinderen vergasten op een onvergetelijke opvoering, nu met het stuk "Lachebekjes". Gewoontegetrouw zullen ook een verrassings pakket en versnaperingen aangeboden worden. Niet te missen is natuurlijk ook de kleurwedstrijd. Degene met de mooist ingekleurde tekening wordt met een speciale prijs bedacht. En ook het mooist verklede kind wint een verrassingsprijs. Inschrijven voor 2 januari e.k. is wel een must. Dat kan o.m. bij Wim Wachtelaer (0476/57.49.29), Lena Stevens (054/33.43.94), Marie-Paule De Leeuw (054/33.80.17), Jozef Van Genechten (Groeneweg 27), Guy Van Brantegem (0478/45.80.22), Anne Vanden Berghe (054/33.00.00) of in het kantoor van Bond Moyson. Vanzelfsprekend zijn ouders en grootouders ook ten zeerste welkom op deze leuke namiddag. Op de OCMW-raadszitting van december werd de budgetwijziging 2002 besproken. Een stijging van de loonkosten, uitgaven voor de aanleg van voetpaden in de Stierstraat en hoge rekeningen van een advocaat zorgden ervoor dat het budget 2002 met een tekort kampte van ongeveer 180.000 euro. De meerinkomsten van tewerkstellingsprojecten, tussenkomsten per dos sier van de sociale dienst en meeropbrengsten van de bijdrage van de mutualiteiten werden als een leuke meevaller beschouwd om deze tekor ten aan te vullen. Dit kreeg echter niet de goedkeuring van de sp.a-fractie die vond dat men deze extra financieringen wel voor een ander doel kon gebruiken. Een stijging van de prijzen voor de poetsdienst aan huis en voor de bede ling van warme maaltijden werd eveneens afgekeurd door onze fractie. Het klopt dat sedert 1990 geen prijsverhoging werd doorgevoerd, maar een amendement van onze fractie om de laagste inkomens vrij te stellen van deze prijsstijging werd weggestemd door de meerderheid. Nochtans waren er op pagina 1 van het OCMW-meerjarenplan prachtige beloftes te lezen over "bijzondere aandacht voor de kansarmen uit Ninove". Ann Vandenberghe De vernieuwing van de sp.a, die door partijvoorzitter Patrick Janssens op nationaal vlak werd ingezet, wordt ook in Ninove een feit. Wim Wachtelaer (31 jaar) werd tot voorzitter van de sp.a Groot-Ninove verkozen en met hem werden ook een 9-tal nieuwe en jonge gezichten opgenomen in het bestuur. Dit vernieuwde sp.a-bestuur zet nog verder de deur open voor samenwer king met andere progressieve krachten. Geïnteresseerden kunnen steeds contact opnemen met voorzitter Wim Wachtelaer (tel. 0476/57.49.29 of e-mail: wimwa@pandora.be). (JT) Ook de sp.a Ninove heeft nu een vaste webstek op de nationale site van de sp.a. Het adres is: www.s-p-a.be (link sp.a in jouw gemeente). Wat mag u verwachten? Op deze site kunt u terecht met al uw vra gen, opmerkingen, suggesties en nog veel meer van wat op uw lever ligt met betrekking tot de werking en verdere ontwikkeling van de sp.a Ninove. Alle interessante berichten zullen door het uitvoerend bestuur wor den besproken en voorgelegd aan de betrokken mandatarissen of (partij)instanties. Binnen de kortste keren krijgt u een duidelijk ant woord of een reactie op al uw vragen. Discussie schept immers een gezonde debatcultuur, die kan leiden tot positieve voorstellen. Door dit forum te gebruiken, kunnen wij zeer kort op de bal spelen en de noden van de man en vrouw in de straat beter begrijpen en behan delen. Zo ook zult u in zowel gemeentelijke als regionale dossiers duidelijke standpunten terugvinden. De website wordt regelmatig aangepast en aangevuld met nieuwe informatie. Ook de werking van onze nevenorganisaties (Curieus, sp.a-onder-afdelingen Appelterre-Voorde, Ninove-Centrum en Pollare, Vrouwen) komt aan bod. Dit alles neemt niet weg dat u nog altijd een persoonlijk contact kunt hebben met onze mandatarissen of bestuursleden. Veel surfplezier en tot binnenkort. Wim Wachtelaer Curieus, vroeger Centrale voor Socialistisch Cultuurbeleid (CSC), nodigt alle kinderen van Pollare tot de leeftijd van 10 jaar (op 31 december 2002) uit op het traditioneel kerstfeest. Ook ouders of familie zijn welkom. Het kerstfeest heeft plaats op zaterdag 21 december om 14.30 uur stipt in het Buurthuis. Op het programma: Pipo-Pipette-kindershow. Na de show is er chocolademelk of frisdrank met koeken. Tot slot zal de kerstman een bezoek brengen met een geschenk voor ieder ingeschreven kind. Inschrijven is noodzakelijk en kan bij Etienne Deckmijn, Nekkersput 81, 9401 Pollare .73.00 of Andy Dupont, Nekkersput 34,9401 Pollare 054/32.99.22. Verantwoordelijke Ninoofse sp.a Jacques Timmermans Echel 34,9401 Ninove - Pollare jacques.timmermans@vlaamsparlement.be 054/33 14

Voor Allen | 2002 | | pagina 14