VFSG Zottegem Kerstfeest SVV Zottegem Kerstfeest Zottegem HUI AA jg. 64 nr.io december 2002 Hierdoor kan het gebeuren dat een grote omweg moet afgelegd wor den vooraleer men bij de juiste dienst terechtkomt. Om hieraan te verhelpen en de weg naar sociale diensten te vereenvoudigen, wordt er zoveel mogelijk gestreefd naar één aanspreekpunt waar het pro bleem ter harte wordt genomen en geanalyseerd door een begeleider. Indien doorverwijzing noodzakelijk is, gebeurt dit uit de eerste hand, waardoor men onmiddellijk bij de juiste dienst terechtkomt en het dossier wordt opgevolgd door één en dezelfde begeleider binnen het Sociaal Huis. Het toekomstige Sociaal Huis in Zottegem zal bestaan uit verschillende sociale diensten van de stad, het OCMW, de Werkwinkel enz., maar het kan ook privé-initiatieven huisvesten of gid sen naar diensten die samenwerken ten behoeve van het welzijnswerk. Dit is slechts een greep uit de plan nen en de vele realisaties sinds het nieuwe bestuur in april 2001 van start ging. Kurt De Loor foto Hendrik De Schrijver De Vlaamse Federatie van Socialistische Gepensioneerden, afdeling Zottegem, nodigt al haar leden uit voor een kerstfeest met voor dracht op vrijdag 20 december om 13.30 uur in het Volkshuis, Markt 8, Zottegem. Op het programma: - kerstmenu - voordracht - kerstgeschenk - gezellig samenzijn. Allen op post! Als voorproefje op de komende feestperiode nodigen wij u uit op een gezellig samenzijn. Een lekkere maaltijd, sfeervolle muziek, de kerst man op bezoek... en de avond kan niet meer stuk. Komt u ook op vrij dag 27 december 2002 vanaf 18 uur in het Volkshuis, Markt 8, Zottegem? Programma: - uitgebreid kerstmenu - muzikale omlijsting met Jean Monnet - geschenk van de kerstman voor alle aanwezigen. De deelnameprijs bedraagt 16 euro (leden) en 18 euro (niet-leden), de kinderen tot 12 jaar betalen 8 euro. Inschrijven kan tot 20 december bij de bestuursleden of in het Volkshuis. Welkom! verantwoordelijke Zottegemse sp.a Herman De Loor, tel. 09-360 29 31 burgemeester@zottegem.be 20

Voor Allen | 2002 | | pagina 20