Bona ivioyson I had a dream Bond Moyson brengt zekerheid in uw leven Welzijn socialistische mutualiteiten Belangrijk bericht aan de leden Vrijdagmarkt 10 9000 Gent tel. 09-265 55 11 09-265 59 99 'Afvast eenyvettig jaareinde en een enthousiast nieuw hegin. jg. 64 nr.io december 2002 v Wie sprak ook alweer deze gevleugelde woorden? En ook al wordt gezegd dat dromen bedrog zijn, de droom om ooit één groot Oost-Vlaams ziekenfonds te creëren, is uitgekomen. In november 1987, nadat ik honderd dagen voordien secretaris was geworden van het ziekenfonds Schelde en Waasland, werd al vlug duidelijk dat, ondanks de goede initiatieven van mijn voorganger, de slagkracht van Bond Moyson in Oost-Vlaanderen pas kon verbeteren als alles wat minder goed functioneerde overboord zou worden gegooid. Dat zou mogelijkheden scheppen om één provinciaal ziekenfonds uit te bouwen, waar solidariteit en engagement nog sterker aan bod komen. De medewerking van de honderden personeelsleden was hierbij van cru ciaal belang. In april 1989 werd de samenwerking met de arrondissementen Aalst en Oudenaarde opgestart en in januari 1995 traden de arrondissementen Gent en Eeklo toe tot het-samenwerkingsverband. Vijftien jaar later is één groot Oost-Vlaams ziekenfonds een feit. Als provinciaal secretaris beschik ik over een ploeg van zowat 1700 medewerkers die ieder op hun niveau aan dit project hebben meegewerkt. Zij staan klaar om vanaf 2003 in Oost-Vlaanderen de beste dienstverlening aan te bieden. Ik bedank ook nog uitdrukkelijk de voorzitters Christiane Roelandt en Roland De Cock, evenals de ondervoorzitter René Heyninck, omdat zij aan het directieteam de ruimte hebben gegeven om onze droom in te vullen. Zij heb ben in het directiecomité met veel belangstelling en inbreng ons project helpen realiseren. En u als lid? Veel hinder zult u er niet van ondervinden. Integendeel: voortaan zult u in elk Oost-Vlaams kantoor, van Beveren tot Ronse en van Buggenhout tot Maldegem, terechtkunnen voor elke mutualistische verrichting en inlichting. In alle gemeenten zal een uitgebreid netwerk van mutualistische brievenbussen (een overzicht volgt op de vol gende pagina's) u toelaten 24 uur op 24 uur uw ziekenbriefjes te deponeren. Uw garantie: uiterlijk vijf dagen later staat het geld op uw bank- of postrekening. Enkel de beste dienstverlening is goed voor u en daarvoor staan wij borg! Pierre Janssens provinciaal secretaris SOCIALISTISCHE MUT. "BOND MOYSON Op 1 januari 2003 smelten de twee Oost-Vlaamse ziekenfondsen samen en is Bond Moyson Oost- Vlaanderen een feit. Van een aantal leden van de federatie 310 moet ten laatste tegen 1 januari 2003 de SIS-kaart aangepast worden. De aanpassing is nodig voor de leden met een roze klever, waarop rechtsboven het nummer 310 staat. Dit zijn in hoofdzaak alle leden die wonen in de arrondissementen Aalst, Oudenaarde, Dendermonde en Sint-Niklaas. U kunt uw SIS-kaart en die van uw gezinsleden laten aanpassen in uw Bond Moysonkantoor of ze onder gesloten omslag in een rode brievenbus deponeren. U ontvangt de aangepaste kaart(en) bij u thuis. 9100 ST («KLAAS 110 0000000 i 10 000000 T verantwoordelijke Bond Moyson Pierre Janssens provinciaal secretaris De Colfmaeckerstraat 11,9620 Zottegem 09-364 98 11 22

Voor Allen | 2002 | | pagina 22