Ook in 2003 rekent de sp.a op uw steun sp.a Oost-Vlaanderen Provinciale nieuwjaarsreceptie Nationale raad van voorzitters en secretarissen Provinciaal sp.a-bestuur Provinciaal nieuws OlAÊCr MlMlSTE Zondag 19 januari 2003 om 10.30 uur Zaal Backstage (vroegere drukkerij Vooruit, Sint- Pietersnieuwstraat, Gent) Vooraf inschrijven is noodzakelijk (provinciaal secretariaat 09/225.96.54 of regiosteunpunt Ronse (055/21.48.50), uiterlijk woensdag 15 januari 2003. Alle sp.a-leden zijn van harte welkom. Zaterdag 25 januari 2003 om 10 uur Floréal, Blankenberge Gevolgd door nieuwjaarsreceptie Woensdag 29 januari 2003 om 20 uur Zaal Meibloem, Meibloemstraat, Gent (plaats onder voor behoud) 3 jg. 64 nr.10 december 2002 Het is een belangrijk jaar geweest voor de sp.a, een jaar waarin wij dankbaar een beroep hebben gedaan op uw financiële steun (via het lidgeld) en op uw ideeën. Denk bijvoorbeeld maar aan Het Groot Onderhoud. Door de inbreng van velen voor dit unieke initiatief ligt er na het congres van eind novem ber een vernieuwend programma klaar waarmee onze partij naar de verkiezingen trekt. Ondertussen hoeft het u vast niet verteld te worden: in 2003 (in prin cipe op 15 september, maar het zou ook vroeger kunnen) staan er ver kiezingen op het menu. U begrijpt dat wij in dit belangrijke jaar uw bij drage goed kunnen gebruiken. Hernieuw dus zonder twijfel uw lid maatschap, spoor vrienden en ken nissen aan dit ook te doen, zodat we op volle sterkte naar de verkie zingen kunnen trekken. Onze Voor Allen zal er dan wel niet meer zijn, maar onze aandacht richten op de externe communicatie is allicht een extra troef in de verkiezingsstrijd. JONGEREN ONDER DE 26: GRATIS Heb je de gezegende leeftijd van 26 jaar nog niet bereikt? Dan ben je voortaan gratis lid van sp.a! Bovendien krijg je er het lidmaat schap van animo, de jongerenorga nisatie van sp.a, bovenop in ruil voor de symbolische som van 1 euro. LID VOOR AMPER 12 EURO 1) Begin januari krijgt u uw nieuwe lidkaart thuis in de bus. 2) Bij deze lidkaart vindt u een over schrijvingsformulier. Vul dit in en bezorg het aan uw bank of post kantoor. 3) U kan ook kiezen voor domicilië- ring, dan wordt uw lidmaatschap elk jaar opnieuw automatisch voor u geregeld. 4) Overhandigt u uw lidgeld liever aan uw sp.a-ledenverantwoorde- lijke of afdelingsbode? Geen pro bleem, hij of zij blijft graag tot uw dienst staan. Voor de prijs van 12 euro geniet u dus van alle voordelen van het sp.a- lidmaatschap (o.m. klinkende kor tingen op boeken, tentoonstellin gen en concerten; geleide bezoeken aan parlement, vrije toegang tot congressen, debatten en activitei ten; het maandblad Doèn. SP.A HOORT GRAAG UW MENING Hebt u nog vragen, opmerkingen of suggesties over uw lidmaatschap bij sp.a? Of wenst u gewoon even uw mening te geven over de partij of een maatschappelijk onderwerp? Neem gerust contact op met uw lokale afdelingsverantwoordelijken of met de ledenservice van het pro vinciaal sp.a-secretariaat (contact persoon: Greta Van Hende, 09/225.96.54), of nog op het gratis nummer 0800/92.501 van het nationaal secretariaat (e-mail: leden@s-p-a.be). Onze mensen hel pen u graag verder.

Voor Allen | 2002 | | pagina 3