m z m -a m g ca ca ui S3 B- ttl I CITROENPRIJS Wanneer dit nummer verschijnt, zit het jaar er weer op. Dus allemaal een vrolijk enzo. Het einde van het jaar betekent ook dat men een of andere figuur eventjes in de bloemetjes gaat zetten. Of beter verkiezen ais de man/vrouw van het jaar. Dus weer tijd voor de sportster te kiezen, de oiijkerd, de slimste of de grootste lui. Als degelijk blad hebben wij ook sterk zitten nadenken om naar het stichtend voorbeeld van onze kollega's joernalisten de Aalstenaar van het jaar te kiezen. Alleen willen wij het anders doen. Zo zijn wij I Wij willen namelijk de lulligste figuur van Aalst verkiezen. De redaktie opteerde voor Wilfried Martens, maar dat kon niet doorgaan omdat die niet van Aalst is. Dus een andere gekozen om onze „Ci troen prijs" aan te geven. Een gebruik dat we willen in eer herstellen en optillen tot een tradi tie. Voorwaar het zou mooi klinken. De citroen- prijs van Vies Oilsjt gaat dit jaar naar dus Aalstenaars u bent gewaarschuwd voor volgend jaar. Want dit jaar helaas bestaan wij nog niet lang genoeg om onze prijs toe te kennen. En nu is er niet alleen dat kortstondig bestaan, wat veel erger is er zijn voor 1976 veel te veel kan didaten stel u voor. Zelfs een preselektie leverde niets op. Elke partij en zijn aanhang verdiende zowat die kostbare citroenprijs. Ook in karnaval middens werd er niemand gevonden. Zelfs onze bloemen- fee niet. Wie kent dat kind nog Waar is zij Het CVP kollektief maakte ook een goeie beurt én de VU (Mie! Tavernierbij voorbeeld en de blauwen en de rooien. Wij wisten het niet. Zelfs ons eigen kollektief kwam tot geen een parigheid. Erg is dat I Misschien vinden onze lezers de grootste lulligaard van het jaar, maar waarom Dus dit jaar geen citroenprijs. Reden er waren er te veel die hem verdienden. En waar heeft onze stad dat verdiend. Met wat een zootje zitten we hier toch aan te rommelen I Maar belofte maakt schuld. En aangezien de re daktie volgend jaar met geen buit wil rondlopen, kunnen de kandidaten voor onze citroenprijs zich nu ai gaan opstellen. In 1977 wordt hij zeker officieel uitgereikt aan het grootste stuk onbenul dat we te Aalst aan personaliteiten rond lopen hebben. Dus afwachten maar en niet drin gen er komen nog jaargangen genoeg en uw kan didatuur wordt altijd verzekerd I Reken maar I Jan Raap. STADSKRANT WELLEKENSSTRAAT 45 9300 AALST Tel. 053/ 70.28.71 I Los nummer 18 fr. Abonnement 180fr. Rek. 001-0476202-08 van Stadskrant Wellekensstraat 45 9300 Aalst Verschijnt maandelijks, uitgenomen juli-augustus. OPEN REDAKTIE RAAD Vies Oilsjt wil een blad zijn voor iedereen die zinnige dingen over het leven in onze stad te vertellen heeft. Ook uw medewerking wordt gewaardeerd. Om een volkstoeloop te vermijden, is het echter nodig dat u vooraf kontakt opneemt met het sekretariaat 053/70.28.71 (vanaf 19.00 u.). Ons systeem staat uiteraard nog niet op punt. Kom uw voorstellen doen I DOKUMENTATIE Vies Oilsjt legt ook een Archief en Dokumentatiecentrum aan. Personen die over een bepaalde berichtgeving beschikken over het reilen en zeilen in Groot-Aalst, (en deze nuttig willen besteden), kunnen deze kwijt elke dinsdagnamiddag en vrijdagavond in ons lokaal, op de 1ste verdieping van 't fabrieksken, Wellekensstraat 45, 9300 Aalst. DANK U I 2.

Vies Oilsjt | 1977 | | pagina 2