VIES NIEUWS O D Indien u over vies nieuws beschikt, neem kontakt met ons op, of lever uw tekst binnen vóór 6 mei 1977 Burchtstraat 20, 9300 Aalst. (Tel. 053/ 70.28.71 of 053/ 70.29.25 na 19.00 u.). CEDO NULLI PARK-AKTIE Zaterdag 2 april werd door deze groep een aktie op touw gezet tegen de stadspark- en Osbroekverloede- ring, zij deden dit op een lieve alter natieve wijze, deze mensen waardig. Een 40-tal jonge mensen getooid met knapzak wandelden door het park en langs de Osbroek. Afgevaardigden van De Wielewaal en Leefmilieu Park en Bomen waren van de partij alsook en last but not least schepen De Maght. Zij sprak een woord van tevredenheid over het feit dat ook jonge mensen zich voor het park en de Osbroek in teresseren, zij drong ook aan op sa menwerking met het stadsbestuur (eendracht maakt maght). Zij beloofde ook de steun van de stad aan de Movement. i Sm** ...ijEÜ Het kwam er niet van om door de Osbroek te wandelen, een man (zoon van Moyersoen beweert men) verhin derde dit door het stort te bescher men en deze jonge mensen van zijn eigendom te verdrijven met een riek. Schepen De Maght heeft dit incident niet bijgewoond. Over het doel en de motivatie van de Cedo Nulli werd reeds in Vies Oilsjt geschreven, zij hebben ondertussen reeds door menig geslaagde aktie be wezen dat ook zij nut hebben naast de reeds talrijke groepen voor het be houd van het Leefmilieu. Al komt hun ludieke optreden bij sommigen wat naiëf over, toch be wijst de steeds talrijker wordende groep belangstellenden dat dit sys teem klikt bij vele jongeren. Het zou misschien toch wel nut heb ben indien de Cedo Nulli zich wat zou bezinnen en meer aktief worden op dringender recenter en minder persbesproken problemen.

Vies Oilsjt | 1977 | | pagina 15