EREMBODEGEM STADSVERNIEUWING EN VERFRAAIING 1970 Erembodegem was toen nog een „boerengemeente" met hobbelige wegen, overwegen waar men een halfuur moest wachten, een station dat op invallen stond... Maar Erembodegem bezat ook nog veel groen, „den Osbroek" was nog vrij ongeschonden, er waren nog weiden zonder dat er een weg doorliep Erembodegem was toen nog echt en mooi. 1977 Van „den Osbroek" blijft nog enkel het stort en een paar ratten over, door de weiden aan het kerkhof lopen wegen en bruggen, het Stationsplein werd geasfalteerd, Het station wordt afge broken, de hogeweg, Leuvestraat, Keppestraat en alle ander hobbelige wegen worden ook geas falteerd. En het groen en het eigene van de gemeente en, en Waar men in de steden (cfr. Oostende en zelfs Aalst) winkel-wandel paden en woonerven gaat aanleggen daar scheept men de gemeenten op met een wegennet (passend in de ring rond Aalst met industrie pleinen en hier en daar een beetje asfalt. De brug over de spoorweg kwam er voor de industrie, de in dustrie pleinen kwamen er voor de industrie en de asfaltering Nu ja, putten in de wegen zijn niet aan te raden, maar is dé oplossing dan steeds asfalt Als men dan toch wil verfraaien, waarom herlegt men dan de kasseien nietdie gaan al langer mee dan asfalt. Eureka en Keppestraat Hier gaf de jeugdklub het goede voorbeeld. De schuur die de binnenkoer afsloot werd afgebroken en de binnenkoer werd...? juist geasfalteerd. Nu gaat de stad ook de Keppe straat asfalteren. Leuvestraat Te veeI putten en bulten zeker Termurenlaan Van de Kapellekensbaan van LP Boon blijft ook niet veel meer over. Om nog te zwijgen van de omgeving van de kapel. Stationsplein Waar nu de mooie parking is, was vroeger een oude brouwerij, maar die zal te lelijk geweest zijn.

Vies Oilsjt | 1977 | | pagina 16