T FABRIEKSKEN START MET „FILM IN T FABRIEKSKEN Inderdaad, we hebben ons laten wijsmaken dat er in Aalst toch een paar mensen rondlopen die graag een goeie film zien, dus we wagen het erop 't Fabrieksken blijft ook zonder Pan hét filmcentrum van Oost-Vlaanderen en omstreken. De programmatie is nog niet honderd procent zeker (voor twee films is de ondertiteling nog niet klaar) maar we beginnen in elk geval op zondag twee oktober met Dr. Strangelove. Het (bijna definitieve) programma Zekerzondag 2 oktober Zeker zondag 6 november Zekerzondag 4 december Zekerzondag 8 januari Dr. Strangelove (Stanley Kubrick) The last detail (Hal Ashby) Dog day afternoon (Sidney Lumet) Duck Soup (Leo McCarev, met de Marx Brothers) Zekerzondag 12 februari Frontline (een film over Zuid-Afrika, in het kader van de Zuid-Afrika week van Wereld winkel) Onder voorbehoud zondag 5 maart O Lucky Man (Lindsay Anderson) Onder voorbehoud zondag 2 april (Die verlorene Ehre der Katharina Blum (Schlondorff en Von Trotta) Zeker7 mei W.Ft. Mysteries van het organisme (Maka- vejev) Voor de nog onzekere films kijk je maar op de prachtige affiches die tijdig in 't Fabrieksken zullen hangen en blijf gewoon Vies Oilsjt lezen, elke maand komt er een aankondiging in van de volgende film. Een abonnement voor vier films kost 160 fr., voor 8 voorstellingen 320 fr. Geef toe, het is voor niets. Je kan dat abonnement gebruiken zoals je wilt, b.v. met vier man dezelfde film binnenlopen. Je kan er zelfs zes maand mee in het ziekenhuis gaan liggen, want het is ook volgend jaar nog geldig. Je kan ze nu al kopen aan de toog van 't Fabrieksken. Als je absoluut zonder abon nement binnen wilt kost je dat 50 ballen. De projektie begint om 20.30 u., in de grote zaal van t Fabrieksken, Burcht straat 20, (naast de Okapi). Er is geen voorfilm dus kom op tijd a.u.b. En... er is een kroeg om na te kouten 20.

Vies Oilsjt | 1977 | | pagina 20