LECLERCQ Aalst Huis Louis Cuvelier Veevoeders Lactogeen Voor de Invalieden. Het Verkeer. maar... IK VERHOOP DAT... Ondraaglijk tegenover dat tijdelijk perso neel door de C.V.P. Minister De Man binnen gebracht zonder examen. Dat zijn kerels nietwaar. Voor wat de bevorderingen betreft, het gaat niet tegen de bedienden, voegde M. De Stobbeleir er aan toe, maar tegen de handel wijze van het C.V.P. college, en ik zal de Raad van State op de hoogte brengen van de handelwijze van het College. Ons Raadslid de Heer Notaris Breckpot verzocht verleden jaar om een Stadstoelage aan het Nationaal Werk der Invalieden. Het college legde een dubbelzinnige belofte af. Verleden Vrijdag verbleef de Hr. Breckpot in het buitenland en in zijn plaats verzocht de Heer De Stobbeleir opnieuw om een toelage van de stad voor het werk dat de Heer Breck pot reeds zoveel jaren ter harte ligt. De belofte werd gedaan, zelfs dat er op de post ver scheidene, een som overblijft van 1949. Raadslid L. D'Haeseleer verzocht het col lege om meer attentie te geven aan het ge vaarlijk kruispunt van de De Gheeststraat, Burgemeestersplein en Van Langenhove- straat. - Hij verzocht om lichtsignalen te plaat sen en indien het te moeilijk moest vallen, dan toch op de uren dat de kinderen naar en van de school komen een politieagent om het verkeer te regelen en de schoolgaande jeugd te beschermen. Dit uitstekend voorstel werd bijgetreden door al de raadsleden... daarom is het nog niet in uitvoering. Kijk maar naar de dubbele rij auto's die nog steeds staan aan het Feestpaleis en de Palace. - Een echt schandaal - Wanneer komen Schepen Keymeulen en Schepen Haers, met de luxe station wagen, die 153.000 franken heeft gekost, met nen chauf feur die 73.000 franken per jaar wordt be taald, benzine, olie van de stad. langs die straten 7 onze vrienden onmiddellijk het bedrag van 75 franken zullen storten voor het jaar abonnement. - Doe het onmiddellijk want vanaf Woensdag zullen anders de kwi tanties thuis worden aangeboden. - Geef dan toch de nodige instructies om ons kos ten en tijd te besparen, Helpt ons in onze strijd. G.D.S. Het was een zeer groot genoegen te verne men dat Professor A. Van Itterbeek, van de Leuvense universiteit, benoemd werd tot bui tengewoon professor en waarnemend direc teurvan het Kamerling-Onnes-laboratorium te Leiden. Prof. Van Itterbeek blijft tevens aan de universiteit van Leuven verbonden. Wij wensen Prof. Van Itterbeek hartelijk proficiat en hopen dat de Stad Aalst die vooraanstaande personaliteit op waardige wijze zal weten te huldigen. Verantw. Uiig. Liberale Partij, Graaf Egmont. Aaist Yzerwaren. Gereedschappen. Huishoudartikelen. Alle Yzerwerk voor gebouwen. FLHartlaan, 54, AALST Telefoon 211.19

Waarheid | 1950 | | pagina 3