Veevoeders Lactogeen LECLERCQ Aalst Huis Louis Cuvelier Steeds hetzelfde. STERFGEVAL. BRIEF WISSELING BEDANKING De carnaval is gedaan sedert verleden Zon dag. In vroegere jaren liet burgemeester Nichels de barakken gedurende acht dagen langer staan. Kritiek van de katholieken en bovenarms op de kazak van Nichels. De C.V.P. heeft de meerderheid en zij doet juist hetzelfde. Bestaan de argumenten van vroeger niet meer Bijvoorbeeld de kinderen reeds geld genoeg verteerd de ouders last met hun kinderen die altijd maar naar de barakken wil len het langer blijven staan van de barakken ten nadele van de Aalsterse neringdoeners. Is er iets veranderd Zaterdag 4 Maart, te 3 uur namiddag, zal onze muzikant, eerste bugel, Mijnheer H. BOMBEECK ten grave worden gedragen. De Garde zal hem vergezellen. Bijeenkomst aan het Hospitaal, hage, te 2,30 uur. Oude Herts- 17 Februari 1950 Waarde Heer Burgemeester, Mag ik U verzoeken volgende vraag tot inter pellatie op de dagorde van de eerstkomende raadzitting te willen stellen Het steunfonds voor werklozen te Aalst ontving door tussenkomst van de Heer Van De Perre van het stadsbestuur een lijst waarbij veertig werklieden dienden uit- genodigd te worden het werk aan de stad aan te vangen op Woensdag 23 Februari 1950. Mogen wij vernemen om welke reden de werklieden, die jaren in tijdelijk verband hebben gewerkt aan de Stadsdiensten en af- gedankt werden, om nadien het werk terug aan te nemen en opnieuw afgedankt ten- gevolge van de vorst, niet aangeworven worden. De Heer D'Haeseleer zal dat punt behan delen. Aanvaard Mijnheer de Burgemeester, de verzekering van mijn oprechte gevoelens. Namens de Liberale groep. De Voorzitter GustaafDe Stobbeleir Mevrouw Odilon Van der Schueren en Fa milie danken zeer genegen en ontroerd het Bestuur en de muzikanten van de Koninklijke Liberale Harmonie Les Vrais Amis Constants die zo talrijk hun Ere-Vooorzitter wijlen de Heer Odilon Van der Schueren naar zijn laat ste rustplaats hebben vergezeld als ook al die genen welke hun blijken van deelneming be tuigd hebben. Zij zullen deze blijken van sympathie en verkleefdheid nimmer vergeten. Na dit blad tc hebben gelezen, geef het aan vrienden of kennissen. Verantw. Uitg. Liberale Partij, Graaf Egmont, Aalst Yzerwaren. Gereedschappen. Huishoudartikelen. Alle Yzerwerk voor gebouwen. H* Hartlaan, 54, AALST Telefoon 211.19

Waarheid | 1950 | | pagina 3